Tipsport vs Fortuna vs Doxxbet: Ktorý z nich je najlepší slovenský športový denník?

Porovnali sme pre vás tri obľúbené stávkové kancelárie na Slovensku. Prečítajte si našu recenziu, v ktorej si porovnáme hlavné rozdiely medzi operátormi Tipsport, Fortuna a Doxxbet a vyberte si z nich toho, ktorý vám najviac vyhovuje.

OperátorVýhodyNevýhody
Doxxbet

Najširšia ponuka bonusov a výhod pre aktuálnych hráčovObmedzená kurzová ponuka oproti konkurencií
Tipsport

Vstupný bonus až do výšky 4 000€ a široká kurzová ponukaMálo bonusov a programov pre registrovaných hráčov
Fortuna

 

Veľmi dizajnová stránka a moderná aplikácia so skvelou funkcionalitouVysoké požiadavky na obrat pri vstupnom bonuse

 

Vstupný bonus: Doxxbet vyhráva

 

Každá stávková kancelária alebo kasíno má za cieľ prilákať čo najviac nových hráčov. Za týmto účelom vznikli vstupné bonusy, ktoré operátori za splnených podmienok pripíšu na ich hráčsky účet. Medzi operátormi vznikla v akási konkurenčná vojna, čo je výhodné pre hráčov, nakoľko bonusy, ktoré môžu získať sa môžu vyšplhať až do výšky niekoľko tisíc eur.

Tiposport vstupný bonus – Získajte akčný kód Tipsport 

Je zrejmé, že stávková kancelária Tipsport ponúka najvyšší vstupný bonus svojim novo registrovaným hráčom, a to 100% prvého vkladu ať do výšky 4 000 €. Tento bonus je pochopiteľne spojený s určitými podmienkami týkajúcimi sa pretočenia, resp. obratu a minimálneho kurzu pri stávkovaní.

Bonusy má rozdelené do troch kategórií, a každá z týchto kategórií má svoje podmienky, ktoré musí hráč splniť. Pri bonusoch do 100 € musí hráč pretočiť 6-násobok súčtu svojho prvého vkladu a bonusu, a to pri minimálnom kurze 1.5. Denný limit pretočenia je 40 €. Pri stávkach od 100 do 400 € je hráč povinný pretočiť 8-násobok súčtu vkladu a bonusu pri minimálnom kurze 3 a dennom limite 200 €.

Najprísnejšie podmienky sú pri bonuse od 401 do 4 000 €. V tomto prípade je hráč povinný pretočiť 10-násobok svojho vkladu a získaného bonusu. Pri maximálnom prvom vklade 4 000€ je to teda až 80 000 €. Minimálny kurz je v tomto prípade 5.0 a maximálny denný limit je 1 500 €.

Pri bonuse nad 401 € sú podmienky prísnejšie ako v iných stávkových kanceláriách, a aj preto udeľujeme Tipsportu známku 2.

Fortuna vstupný bonus

Stávková kancelária a kasíno Fortuna ponúka svojim novým hráčom vstupný bonus až do výšky 1 000 €, ktorý predstavuje 100% vášho prvého vkladu. Keďže sa jedná o bonus vzťahujúci sa len k prvému vkladu, dobre si rozmyslite jeho výšku. Ak vložíte 50 €, bude vám pripísaných 100% tohto vkladu, takže na hráčskom účte budete mať dokopy 100 €.

Pre získanie tohto bonusu je potrebné uskutočniť prvý vklad do 10 dní od  registráciue účtu. Do 90 dní od vloženia tohto prvého vkladu a získania bonusu musíte staviť sumu, ktorá bude ptredstavovať 16-násobok súčtu vášho prvého vkladu a bonusu.

Nevýhodou tohto bonusu je, že sa nedá uplatniť na live stávky a e-športy. Výhodou je, že okrem vstupného bonusu ponúka Fortuna prvú stávku bez rizika. V prípade, že váš tip nevýjde vám Fortuna vráti peniaze. Fortuna bonus hodnotíme pozitívne, ale menej pozitívne ako bonus Doxxbet, a preto mu dávame výslednú známku 3.

Doxxbet vstupný bonus

Doxxbet svojím novým hráčom ponúka bonus až do výšky 2 000 €. Veľkou výhodou je, že bonus je rozdelený do 4 kategórií za základe výšky prvého vstupného vkladu. Každá z týchto katrgórií má rozdielne podmienky, ktoré musí hráč splniť. Čím vyšší bonus, tým prísnejšie podmienky. Vkaždom prípade hráč získa 100% svojho vstupného vkladu.

Prvou kategóriou je prvý bonus od 10 do 100€. V tomto prípade musí hráč pretipovať 10-násobok svojho prvého vkladu. Pri bonuse od 100 do 500 € sa jedná o 12-násobok, pri bonuse v rozmedzí od 500 do 1 000 €  14-násobok prvého vkladu. Najprísnejšie podmienky sú v prípade, že si vložíte prvý vklad vo výške od 1 000 do 2 000€. V tomto prípade musíte pretipovať 16-násobok vášho vkladu. Oproti Tipsport sú tieto podmienky pre obrat na účte oveľa prísnejšie.

Vo všetkých prípadoch musíte vsadiť minimálne na 3 rôzne udalosti, z ktorých minimálne dve musia byť s kurzom aspoň 1.45. Nároky Doxxbet na minimálny kurz sú teda miernejšie, ako je to v prípade stávkovej kancelárie Tipsport.Prvý vklad pre získanie bonusu musíte uskutočniť do 14 dní od registrácie. 

Vstupný bonus je možné kombinovať s bezrizikovou stávkou, rovnako ako v prípade Fortuny. Táto môže byť až do výšky 20 €. Bonusovú politiku Doxxbet považujeme za veľmi výhodnú, a udeľujeme jej známku 1.

Kurzová ponuka: víťazom je Tipsport

Tipsport kurzová ponuka

Tipsport je näjvačšia stávková kanceláia na Slovensku a v Českej republike a to už od roku 2006. Kurzová ponuka je veľmi široká  prispôsobená potrebám slovenského trhu a staviť si môžete na všetky významné športy, zápasy a ligy po celom svete.

Tipsport umožňuje svojim hráčom stávkovať aj na strelcov gólov, výsledky predĺženia, postupy pri jednotlivých kolách ako aj víťazov. V tejto komplexnej ponuke Tipsportu nájdete aj kurzovú ponuku na takzvané ázijské hendikepy, vďaka ktorým môžu hráči získať výhodnejší kurz.

Veľmi populárnou formou stávkovania sú stávky na live prenosy, pričom Tipsport umožňuje sledovať dva zápasy naraz, vedľa seba. Táto stávková kancelária vytvorila silnú komunitu tipérov, čo považujeme za veľkú výhodu a udeľujeme jej známku 1.

Fortuna kurzová ponuka

Fortuna je veľmi populárnou stávkovou kanceláriou, ktorá vznikla už v roku 1990 v Prahe. Je jednou z najväčších stávkových kancelárií v strednej Európe čo je zrejmé aj podľa jej širokej kurzovej ponuky a moderných funkcií, ktoré svojím hráčom poskytuje.

 

Výhodou stávkovej kancelárie Fortuna je, že dáva hráčom veľké možnosti tipovania aj pri menej známych futbalových ligách, ako je napríklad dvojitá šanca, stávka bez remízy, stávky na počet gólov, alebo kto z hráčov dá prvý gól.

 

Za veľký benefit považujeme j možnosť stávkovať aj na iné udalosti, ako športové, ako sú napríklad aj rôzne televízne relácie a súťaže. Môžete si staviť napríklad na víťaza Superstar. Na rozdiel od Tipsportu neponúka ázijský hendikep a sledovanie viacerých zápasov naraz pri live stávkach, a preto jej udeľujeme známku 2.

Doxxbet kurzová ponuka

Doxxbet má oproti Tipsportu a Frtune podstatne obmedzenejšiu kurzovú ponuku, no môžete si byť istý, že tu nájdete všetky podstatné športy a športové podujatia. Stávkovanie v Doxxbet je klasické, avšak neustále pribúdajú nové varianty, ako je napríklad stávka bez remízy, ktorá je aktuálne veľmi populárna pri futbale.

Najviac populárnymi športmi, na ktoré stávkujú hráči Doxxbet sú bezpochyby hokej a futbal, avšak v ponuke nájdete aj iné športy, ako je napríklad bejzbal či plážový volejbal. Rovnako ako Fortuna, ani Doxxbet nemá v kurzovej ponuke azijský hendikep, avšak hráčom umožňuje sledovanie viacerých zápasov pri live stávkach. Kvôli obmedzenejšej ponuke športov udeľujeme známku 3.

Bonusy pre aktuálnych hráčov: Doxxbet vyhráva

Vstupný bonus je pre hráčov veľmi dôležitý, avšak vás určite zaujíma, či môžete získať bonusy aj potom. Každá stávková kancelária má pre svojich trvalých hráčov pripravené ďalšie bonusy, ako odmenu za vernosť, ako aj rôzne sezónne príležitosti a súťaže.

Tipsport bonusy

Tipsport má pre hráčov vytvorený celý systém odmien, ktorý sa nazýva Tipkonto. Taktiež musíte splniť určité podmienky, za ktoré môžete získať takzvané Nety. 1 Net má hodnotu 1 centu, teda 0,01 €. Hráči Tipsportu ich môžu získať za uzatvorené kurzové stávky, pričom platí, že čím vyšší kurz, tým vyššia odmena.

Nety môžete získať za stávky s celkovým kurzom minimálne 20. V tomto prípade získate 1% z vkladu, ktoré bude v Netoch pripísané na vaše Tipkonto a vy ich budete môcť následne použiť na akúkoľvek stávku. Najvýhodnejšie podmienky sú pri stávke s celkovým kurzom vyšším ako 3 000, pretože v tomto prípade získate v netoch až 20% vášho vkladu.

Tipsport svojím hráčom ponúka Nety aj za zdieľanie. Ak doporúčite jedného až šesť priateľov, získate za jedného 400 Netov. Ak doporúčite 102 a viac klientov, za každého jedného získate 800 Netov. Týchto nových hráčov môžete získať napríklad na sociálnych sieťach, či v diskusných fórach.

Ak sa rozhodnete okrem stávkovania vyskúšať Tipsport kasíno, mátek dispozícií množstvo turnajov na hracch automatoch, kde môžete súťažiť o výhry až 1 500€. Bonusy Tipsport hodnotíme známkou 2.

Fortuna bonusy

Fortuna má podobný systém odmien ako Tipsport, a to systém klubových bodov, ktoré si hrči môžu zbierať pri klasických predzápasových stávkach, live stávkach ako aj pri stávkovaní na e-športy. 

Zozbierané klubové body môžu potom hráči využívať pri uzatváraní tiketov – za každých 500 zozbieraných bodov môže hráč uzavrieť stávku v hodnote 1 €. Za tiket, ktorý je uzavretý za klbové body nie je následne možné získať ďalšie body.

Vo Fortuna kasíne je možné sa zapojiť do rôznych turnajov, v ktorých môžu hráči získať peňažné ceny a zatočenia zadarmo. Možnosti, ako získať extra bonus po prihlasení vo Fortune sú obmedzenejšie, a preto udeľujeme výslednú známku 3.

Doxxbet bonusy

Tak ako Fortuna a Tipsport, aj Doxxbet ponúka svoji hráčom okrem kurzovej ponuky aj možnosť hry v kasíne. V obidvoch prípade má širokú ponuku dodatočných bonusov, ktoré sa väčšinou vzťahujú ku konkrétnym športom, alebo zápasom. Jedná sa o jednorázové bonusy, pri stávkach napríklad na futbal či e-športy až do výšky 50 €.

Okrem jednorázových bonusov ponúka Doxxbet aj rôzne partnerské programy, ako napríklad Skaut bonus, ktorý získavate mesačne za každého doporučeného hráča. Doxxbet má k dispozícií aj vernostný program, vďaka ktorému môžete vyhrať rôzne vecné ceny či voľné stávky. I napriek tomu, že kurzová ponuka Doxxbet nie je veľmi rozsiahla, ponuka dodatočných bonusov a vernostných programov je veľmi široká, a aj preto Doxxbet udeľujeme známku 1.

Najlepšie stránky na tipovanie a ich funkcionalita

Orientácia na stránke a skúsenosti hráčov – víťazom je Fortuna

Všetky 3 stránky hodnotíme veľmi pozitívne, čo sa týka rozloženia domovskej stránky. Každá stránka má na vrchnom panely základné sekcie, ako sú výsledky, live zápasy či kasíno a v panely na ľavej strane stránky výber športov, prípadne iných aktuálnych príležitostí, na ktoré si hráč môže staviť.

Čo sa týka grafického spracovania, najkladnejšie hodnotíme Fortunu, kde si správcovia stránky najviac potrpeli na dizajne, a aj tým sa Fortuna odlišuje od väčšiny stávkových kancelárií. Zároveň veľmi oceňujeme panel s novinkami na pravej strane domovskej stránky.

Stávkovanie a hra – Tipsport vyhráva

Na všetkých troch stránkach sa ľahko orientuje a stávkovanie je veľmi jednoduché a intuitívne. Najmenšiu kurzovú ponuku, ako aj najmenej možností zložených stávok ponúka stávková kancelária Doxxbet, a aj preto ju hodnotíme známkou 3.

Naopak, najviac možností a kombinácií pre hráčov predstavuje stávková kancelária Tipsport, ktorá ako jediná ponuká azijské hendikepy. Veľkou výhodou Tipsportu je, že výsledky sú aktualizované takmer okamžite. Pri stávkach na góly pri konkretnom hráčovi vám ráta výsledky už aj v predlžení. Aj z týchto dôvodov nemožeme ohodnotiť Tipsport inak, než na známku 1.

Fortuna v tomto prípade predstavujé zlatú strednú cestu. Za najväčšiu nevýhodu považujeme neprehľadnosť výberu odvodených stávok na webe, ale inak je stávkovanie vo Fortune veľmi prehľadné a ponuka stávok široká. Hodnotíme známkou 2.

Živý prenos a live stávkovanie – Fortuna je víťaz

Všetci traja operátori ponúkajú stávkovanie live. Ponuka Tipsport čo sa táka live stávok je neporovnateľne nízka oproti klasickej kurzovej ponuke, avšak nechýbajú tu všetky dôležité prenosy. Veľkou výhodou je možnosť sledovať zápasy aj na mobilných zariadeniach, a to cez aplikáciu Tipsport ako aj na mobilnej web stránke. Tipsport hodnotíme známkou 2.

Vo Fortune je ponuke live stávok a prenosov rozsiahlejšia, a nájdete tu aj menej významné športové podujatia. Fortuna ponúka funckiu Rýchlostávka, vďaka ktorej môžete po kliknutí na kurz uzavrieť live stávku. Fortune rozhodne udeľujeme známku 1.

Ponuka Doxxbet je najmenej rozsiahla, avšak najpopulárnejšie športy, ako sú futbal, hádzaná alebo hokej tu rozhodne nechýbajú. Doxxbet hodnotíme čo sa týka live stávkovania známkou 3.

Mobilná aplikácia – Fortuna vyhráva

Všetky tri stávkové kancelárie ponúkajú svojim hráčom modernú mobilnú aplikáciu, avšak najviac funkcií ponúka bezpochyby aplikácia Fortuny, ktorá má k dispozícií aj možnosť rýchlostávky, prihlasovania pomocou Touch ID, ktoré konkurencia neponúka. Aplikáciu Fortuny hodnotíme na 1.

Čo sa týka aplikácií od Doxxbet a Tipsport, obidve sú veľmi prehľadné a obsahujú kompletnú stávkovú ponuku. Kvôli menej funkciám oproti aplikácií Fortuny hodnotíme obidve mobilné aplikácie známkou 2.

Výbery z hráčskeho účtu – Tipsport vyhráva

Čo sa týka možností výberu, je v záujme každého operátora poskytnúť hráčom čo najviac možností na uskutočnenie tejto finančnej transakcie. Fortuna má k dispozícií len bankov prevod a výber v hotovosti na pobočke, preto im udeľujeme známku 4 za obmedzenú ponuku.

Doxxbet síce nemá kamenné pobočky, a preto neumožňuje výber v hotovosti, avšak má re hráčov k dispozícií okrem bankového prevodu aj Skrill, a to bez poplatku. Minimálna hodnota výberu je 10 € v oboch prípadoch, a spracovanie trvá 1-5 dní. Doxxbet udeľujeme známku 3.

Tipsport má v ponuke bankový prevod, výber v hotovosti, ako aj Skrill. V našom hodnotení teda obstál najlepšie, a my mu udeľujeme známku 2.