Tipsport App 2023: Stiahnite si aplikáciu do mobilného telefónu

Chcete stávkovať, ale nechce sa vám sedieť pri počítači? V tom prípade má pre vás Tipsport jedinečné riešenie – vlastnú mobilnú aplikáciu, ktorá je pre vás k dispozícií pre Android ako aj pre iOS operačný systém.

Tipsport App : Stiahnite si Tipsport aplikáciu do mobilného telefónu

Výhodou majiteľov iPhónov s operačným systémom iOS je to, že aplikácia je dostupná zadarmo. Ak ju chcete získať, postupujte nasledovne:

 • Otvorte si na vašom iPhone alebo iPade App Store
 • Do vyhľadávača zadajte Tipsport SK
 • Uistite sa, že máte správnu aplikáciu a stiahnite si ju do mobilného telefónu
 • Otvorte aplikáciu a prihláste sa pomocou e-mailu a hesla
 • Vyberte si vaše nastavenia, a to, či chcete zostať prihlásený i po zavretí aplikácie a či chcete k prihláseniu využívať funkciu Face ID

Ak máte záujem si nainštalovať Tipsport aplikáciu na váš mobilný telefón s operačným systémom Android, odporúčame vám postupovať nasledovne:

 • Otvorte si na mobile stránku Tipsport a stiahnite si aplikáciu
 • Máte na výber rôzne spôsoby inštalácie, najjednoduchšie sú prostredníctvom bezplatnej SMS, pomocou QR kódu
 • Keď si stiahnete súbor, budete musieť povoliť inštaláciu aplikácie z neznámych zdrojov
 • Po dokončení inštalácie môžete aplikáciu otvoriť.
 • Registrujte sa, alebo sa prihláste a začnite aplikáciu plnohodnotne využívať

Ako si nastaviť účet a získať Tipsport akčný kód ?Aktuálne Tipsport nemá v ponuke špeciálny bonus vyslovene pre mobilnú aplikáciu, avšak pri registrovaní sa z vášho telefónu môžete využiť rovnaké bonusy, aké stávková kancelária Tipsport ponúka na svojej oficiálnej stránke. Postup je po stiahnutí mobilnej aplikácie rovnaký:

 • Stiahnite si mobilnú aplikáciu na váš mobilný telefón
 • Registrujte sa s vašimi kontaktnými údajmi, overte váš telefón a e-mailovú adresu
 • V prípade, že máte akčný kód, zadajte ho do správneho políčka pri registrácií
 • V opačnom prípade si vyberte z ponuky vstupných bonusov

Ako si môžete vložiť vklad do hráčskeho účtu?

Pre vklad peňazí do vášho hráčskeho účtu v aplikácií postupujte rovnako, ako by ste postupovali na stránke Tipsport. Jednoducho kliknite na sekciu Vklady/Výplaty a využite možnosť zaslať si prostriedky pomocou bankového prevodu alebo použitím platobnej karty, či Paysafe alebo Skrill. Vložiť si peniaze na hráčsky účet môžete aj zložením hotovosti na niektorej z pobočiek Tipsportu.

Hranie a stávkovanie pomocou aplikácie Tipsport

Moderná mobilná aplikácia Tipsport svojim užívateľom sľubuje zapojenie sa do najväčšej komunity tipérov na Slovensku. Jej jedinou nevýhodou je, že v Slovenskej verzií aplikácie je aktuálne dostupné len stávkovanie a neumožňuje hráčom hrať v kasíne.

Stávkovanie pomocou mobilnej aplikácie

Čo sa týka stávkovania, mobilná aplikácia Tipsport prináša svojim hráčom všetky skvelé funkcie, ktoré sú dostupné na stránke operátora. Aplikácia je veľmi prehľadná a je jednoduché sa naučiť ju používať k tipovaniu a kontrole výsledkov.Keď aplikáciu prvýkrát spustíte na vašom mobilnom telefóne, spustí sa pomocník ktorý vás prevedie jednotlivými funkciami aplikácie a vysvetlí vám, kde nájdete zásadné funkcie a čo spôsobia jednotlivé tlačítka v aplikácií.

Ako uzatvárať stávky v aplikácií Tipsport

Stávkovanie v aplikácií Tipsport je podobné ako na ich internetovej stránke. V ľavom hornom rohu si rozbalíte panel, ktorý vám zobrazí športy, ktoré sú k dispozícií. Po kliknutí na šport, ktorý si vyberiete sa vám otvorí ponuka zápasov.Na lište na spodku aplikácie si môžete vybrať sekciu Live, ktorá vám zobrazí zápasy, ktoré prebiehajú v danom okamžiku. Po otvorení jednotlivého zápasu sa vám zobrazia kurzy, limity pre vklad. K vášmu tiketu sa dostanete taktiež kliknutím na sekciu Tiket v spodnej časti aplikácie.Aplikácia vám umožňuje nielen podať si tiket, ale aj odvolať tiket do 20 minút. Pri live stávkach môžete aplikáciu využívať aj k pozeraní živých prenosov.

Najlepšie funkcie mobilnej aplikácie

Veľkou výhodou mobilnej aplikácie Tipsport je to, že je neustále aktualizovaná a modernizovaná tak, aby vyhovela potrebám hráčov. Oproti internetovej stránke je oveľa rýchlejšia a je veľmi prehľadná, hráč sa v nej zaručene veľmi rýchlo zorientuje. Je skvelé, že ponúka aj možnosť stávkovania live, kde je zároveň možné sledovať živý prenos priamo v aplikácií. Hráči majú možnosť zapojiť sa do fóra, ktoré je k dispozícií v pravom dolnom rohu. Tieto dve funkcie dávajú hráčovi pocítiť na vlastej koži, aké to je byť súčasťou hráčskej komunity a robia z aplikácie veľmi interaktívnu skúsenosť.

Výhody mobilnej aplikácie Tipsport oproti stránke

VýhodyNevýhody
Mobilná aplikácia je rýchlejšia a prehľadnejšiaPotreba častej aktualizácie mobilnej aplikácie
Hráči môžu ukladať stávky a kontrolovať si výsledky kdekoľvekNemožnosť stiahnuť si aplikáciu priamo z Google store pre operačný systém Android
Možnosť využiť aplikáciu k live stávkam a sledovaniu živých prenosovPotreba pozerať si odvodené stávky jednotlivo pri každom zápase
Aplikácia je neustále modernizovaná a vylepšovanáNemožnosť hry v kasíne prostredníctvom aplikácie

Tipsport ďalšie výhody

Najväčšou výhodou stávkovej kancelárie Tipsport je to, že je na Slovensku veľmi populárna, vďaka čomu si čím ďalej tým viac hráčov sťahuje aplikáciu. To pomáha Tipsportu nielen získať potrebný kapitál na neustály vývoj a modernizáciu aplikácie, ale aj na vylepšovanie funkcií na základe spätnej väzby.Tipsport aplikácia má v sebe okrem fóra zabudovaný aj blog, na ktorom si môžete prečítať aktuality z prostredia stávkovanie.

Skúsenosti hráčov

Počas testovania aplikácie sa nevyskytujú žiadne problémy. Mobilná aplikácia funguje rýchlo a jednoducho sa ovláda. Veľkou pomocou je nápoveda, ktorá vám vysvetlí všetky funkcie stránky hneď po jej spustení. Logika mobilnej aplikácie je rovnaká, ako na internetovej stránke, takže pre hráčov, ktorí majú s platformou Tipsport skúsenosti je veľmi intuitívna. Oceňujeme modernú funkciu cash out, ktorú prináša mobilná aplikácia.

Živý prenos a stávkovanie live

V rámci aplikácie Tipsport môžete využiť stávkovanie live, ktoré vašej hre pridá veľkú dávku adrenalínu, nakoľko stávkujete počas toho, ako hra udalosť beží a vy ju môžete sledovať naživo z vášho telefónu.

Bonusy a akčné kódy Tipsport

I napriek tomu, že momentálne neexistujú špeciálne bonusy pre mobilnú aplikáciu, môžu hráči využiť vstupný bonus, ktorý ponúka Tipsport. Ten v praxi funguje tak, že vám operátor pripíše 100% vášho prvého vkladu a to až do výšky 5 000€. Tento vstupný bonus súvisí s určitými podmienkami, v prípade Tipsport by mal hráč pretipovať šesťnásobok súčtu vstupného vkladu a získaného bonusu. Hráč má na to 90 dní od získania bonusu.

Tipsport App: naša recenzia aplikácie

Aplikácia Tipsport zatiaľ nie je dokonalá, ale rozhodne je na veľmi dobrej ceste. Je rýchla, prehľadná a obsahuje všetky nezbytné funkcie k stávkovaniu. Chýba nám tam možnosť zahrať sa v kasíne, ale rozhodne oceňujeme sekciu Live, ktorá je veľmi interaktívna a funguje veľmi dobre.