Stávkovanie na taliansku ligu – stávkové typy na futbal, tipy, kurzy, prognózy

Talianska Liga patrí k jednej z najpopulárnejších futbalových líg v Európe a medzi fanúšikmi si získala svoje miesto, rovnako tak ako v stávkových kanceláriách na Slovensku.

Stávkovanie na taliansku ligu na Slovenskom

Najlepšie stávkové stránky Uvítacie ponukyOdkaz na bezplatné stávky
Tipsport
Bet365 Android
vstupný bonus 4,000€, registračný bonus 15€ Získajte bezplatné stávky >
Fortuna
Bet365 Android
vstupný bonus 30€ s možnosťou využiť ho v stávke bez rizika tiež do 30€ Získajte bezplatné stávky >
Doxxbet
Bet365 Android
vstupný bonus 2,000€ a bonus na stávku bez rizika do 20€ Získajte bezplatné stávky >

Stavkovanie futbal: stávkové tipy na Taliansku Ligu Séria A

V prípade italksé futbalovej ligy sa v teraz bavíme o tzv. Sériu A, ktorá bola vznikla už pred druhou svetovou vojnou a jedná sa veľmi starú ligu s tradíciou. Prestíž spojená s víťazstvom hlavného pohára – Titulu majstrov je naozaj veľká a taliani tejto súťaži prikladajú veľký význam. V talianskej lige sérii A môžete nájsť 20 tímov, pravidlá vyžadujú, aby sa vo finále stretli dva najlepšie tímy. Po ukončení zápasu je nasleduje zrátaní výsledkov celej ligy a tím, ktorý zozbieral najviac bodov a bol počas sezóny najúspešnejší, je víťazom. Liga sa počas celého roka delí na dve kolá, prvé a druhé a môžeme v nej nájsť aj taká zvučné mená ako je Juventus Turin alebo AC Milan.

Talianska liga kurzy v Doxxbet Casino, Tipsport a Fortuna 

Doxxbet talianska liga stávkovanie 

V Doxxbet stávkovej kancelárii si môžete jednoducho zobraziť ponuku stávkovanie pre italksé kluby na webe. Na bočnej strane webovej stránky jednoducho nabehnete do sekcie s ikonou pohára a zobrazí sa vám zoznam futbalových líg, na ktoré si môžete staviť. Ak kliknete na sekciu italksá liga, rozbalí sa vám ponuka s aktuálnymi nadchádzajúcimi zápasy v talianskej lige seria A, séria B, séria C a tiež titalská liga celkovo. V prehľadných tabuľkách nájdete prehľad kurzov a máte možnosť ihneď vykonať stávku.

Doxxbet talinska liga futbal s bezrizikovou stávkou 

Doxxbet navyše svojim hráčom ponúka mnoho výhod a bonusov, medzi ktoré patrí napríklad bezriziková stávka. Zjednodušene sa jedná o výhodu pre stávkovanie, pretože ak nevyhráte na vašom prvom tikete, Doxxbet stávková kancelária vám vráti celú hodnotu tiketu. Vďaka novému nástroju Bet Builder je aj na slovenskom teraz dostupná možnosť vykonať viac stávok na jeden zápas.

Tipsport talianska liga futbal 

Po otvorení stránok stávkovej kancelárie Tipsport sa v sekcii športových stávok pod tlačidlom “Športy” dostanete k stávkovanie na futbal, kliknutím na sekciu “futbal” na ľavej strane webovej stránky. Potom sa vám rozbalí prehľad všetkých svetových líg, na ktoré môžete v Tipsporte stávok, takže stačí nájsť Talianskou ligu a zobrazí sa vám prehľadná tabuľka. V hornej časti nad tabuľkou si môžete vybrať, či sa vám v tabuľke zobrazí kurzy pre zápas, polčas, stávku bez remízy, handicap, počet gólov, gól dá každý tím, výsledok a góly, rohy a žlté karty. Máte tak v ponuke veľa možností na ktoré vsádzať. Podľa Tisportu je favorizovaným víťazom ligy v ročníku 2020/21 Juventus Turín.

Tipsport vysledku futbal 

Tipsport navyše ponúka novo registrovaným hráčom vstupný bonus 100% až vo výške 4000 euro, ktorý sa odvíja od vášho počiatočného vkladu. Navyše po overení totožnosti od Tipsport dostanete 20 euro zdarma na vaše stávky. Tipsport tiež organizuje množstvo súťaží a špeciálnych žrebovania pre tipujúci, v ktorých môžete súťažiť napríklad o automobil, alebo ďalšie hodnotné ceny.

Fortuna talianska liga stávkové tipy 

Ak vás zaujímajú talianska liga prognózy a prehľady víťazstvo a veľké množstvo dostupných stávok, určite navštívte stránku Fortuna stávkovej kancelárie. Po ich otvorení sa jednoducho dostanete do časti športových stávok a vyberiete futbal italksou ligu. Rozbalí sa vám přehloedná tabuľka výsledkov pre sezónu, v ktorej budete môcť vidieť ako si ktoré tímy stoja, koľko Mai za sebou víťazstvo, remíz, prehier, alebo žltých kariet. V hornej časti tabuľky sú navyše prehľadne uvedené nadchádzajúce zápasy. Pre tých, ktorí majú radi veľký výber stávok je určite príjemné zistiť, že Fortuna po rozbalení možností stávkovanie ponúka neuveriteľných 68 možností na čo si staviť, od toho, či padne gól v prvom polčase, až po to, aké bude rozmedzí jednotlivých gólov.

Fortuna talianska liga vysledky s predčasným vyplatením výher 

Fortuna navyše prichádza so zaujímavou ponukou predčasného vyplcení vašej výhry. Túto možnosť môžete uplatniť napríklad v prípade, že sa vám zdá, že vaše stávka už naplnila vaše očakávania a nechce riskovať stratu vašich zarobených peňazí. Môžete sa rozhodnúť odovzdať váš tiket ešte predtým, než kancelária vyhodnotí stav udalostí na tikete a vaše výhry vám budú ihneď vyplatené. Táto ponuka navyše platí ako pre mobilnú aplikáciu tak pre webové stránky i kamenné pobočky.

Najčastejšie otázky

Ktorý klub vlani vyhral taliansku ligu Sekciu A a kedy môžem tento rok začať sledovať nový ročník ligy?

Držiteľom titulu z minulého roka je slávny Juventus Turín, ktorý je obhajcom titulu. Ak chcete začať opäť stávkovať, máme pre vás dobrú správu, Seria A už je v plnom prúde od cca polovice septembra a bude sa hrať až do mája roku 2021.

Je v aktuálnej sezóne nejaký jasný favorit?

Talianska liga je plná hviezd a zvučnýcfh klubov. V tohtoročnej sezóne 2020/21 sa vsádza na Juventus, ktorý má Vele šance obhájiť titul, ale čiernymi koňmi sú tiež Inter Miláno, Lazion, alebo AS Rím.

Conclusion

Ak teda milujete európska futbal rozhodne by ste nemali minúť možnosť vsádzať na talianska futbalové ligy. K dispozícii sú stávky od tých najznámejších českých kancelárií ako je Doxxbet, Fortuna a Tipsport. Všetky kancelárie okrem veľkého množstva typov stávok, ako je napríklad počet žltých kariet, rohových kopov, strelci gólov, alebo stav po polčase, ponúka aj vždy niečo navyše. U Doxxbet nás zaujala možnosť vsádzať s tzv. Bezrizikovú stávkou, ktorá vám umožní získať celý vklad zo stávky späť, v prípade, že na vašom prvom tikete prehráte. Tipsport sa pýši skvelým vstupným bonusom pre všetkých hráčov, kedy si po registrácii a overení identity automaticky pripíšete na účet 20 euro pre vaše stávky a k tomu ešte bonus 100% k vášmu počiatočnému vkladu, do výšky až 4000 euro. U Fortuny sme úplne ohromení veľkou ponukou stávok, ktorá je detailný a umožňuje vsádzať na všetky aspekty zápasu. Naviac Fortuna ponúka veľmi ojedinelú možnosť výplaty výhier vopred, v prípade, že zistíte, že ste už dosiahli svoj cieľ a nechce získanú výhru už viac riskovať.

Talianska liga je tradičným futbalovým počinom, ktorý nemôžete vyynechat ak sa zaujímate o európsky futbal a kandidátov na finale europskej ligy. Zamerajte sa na tri spomínané stávkové kancelárie a pozrite si kurzy, ktoré aktuálne pre sezónu 2020/2021 favorizujú Juventus Turín, AC Miláno a AS Rím.