Stávkovanie na anglickú ligu – typy a informácie 2023

V nasledujúcom článku vám zamýšláme predstaviť stávkovej tipy na velmi slávnu a populárnú ligu svetového formátu – anglicka liga futbal Premier League (Premier ligu).

Stávkovanie na anglickú ligu – najlepšie stávkové kancelárie

Najlepšie stávkové stránky Uvítacie ponukyOdkaz na bezplatné stávky
Tipsport
Bet365 Android
vstupný bonus 4,000€, registračný bonus 15€ Získajte bezplatné stávky >
Fortuna
Bet365 Android
vstupný bonus 30€ s možnosťou využiť ho v stávke bez rizika tiež do 30€ Získajte bezplatné stávky >
Doxxbet
Bet365 Android
vstupný bonus 2,000€ a bonus na stávku bez rizika do 20€ Získajte bezplatné stávky >

Ako vsádzať na anglickú ligu Premier League

Sme tu, aby sme vám dali k dispozícii vedomosti o jednotlivých stávkach, ich druhoch a ďalších možnostiach a anglicka liga Stávkové tipy, anglicka liga kurzy i vysledku futbal. Premier League je nabitá excelentnými uskupeními, proto existuje mnoho anglicka liga Prognózy. Na absolútnej špici sa aktuálne drží Manchester United, Chelsea, Arsenal alebo Tottenham. Celá Premier League je adrenalín od začiatku do konca a preto je tak obľúbená. Z našej strany vám preto chceme predstaviť niektoré stávkové kurzy a informácie o tom, ktoré kabiny sú nyní v čele.

anglicka liga futbal

S akými tými počítať v Premier Lize ako s favoritami?

Premier League znamená, že existuje cca petka tímov, ktorá má reálne šance stretnúť sa víťazný pohár. Tieto spomínané zoskupenia hráčovho sa utkávajú v top leveli každý rok za rokom, a týmto vytvára legendárny situáciu v kontinentálnych stretnutiach. Premier League má rozhodne k dispozícii tie najlepšie futbalistu, a to práve pomáha premôcť súpera Premier Ligy. Preto nie je zlý nápad vsádzať na víťazstvo ako na domácej pôde aj v zámorí u tých top manšaft. Top päťka je charakteristická super futbalovým atakom a kvalitným tímom.

Čo rozhodne musíte vziať do úvahy ako začnete vsádzať na zápas Premier Ligy?

Aktuálne má Premier League celkom 20 mašaftů a kolesá sa hrajú o konca leta (august) do začiatku mája. V prběhu hranie sa tri najhoršie tímy s ligou musia rozlúčiť a päťka najlepších tímov má zabezpečený okamžitý postup do Ligy majstrov a Europsky ligy. Celkom zaberie 38 kôl, než sa dozvieme, kto je držiteľom anglického pohára. Futbal hraný na britských ostrovoch je jednoznačne svižný a telesný a kontry. Anglická liga Premier je s nami už od roku 1992, ale od tej doby sa na jej špičke s titulom v ruke drží stále týchto 6 tímov: Chelsea, Arsenal London, Manchester United, Manchester City, Blackburn Rovers a Leicester City.

Ako môžete vsádzať na Premie League?

Zámerom informačného článku sa samozrejme snaží byť identifikovanie najlepších kurzov. Z analýz a štúdií sa vždy snažíme produkovať nezaujaté stanoviska ohladne kondície utkávajících sa tímov. Ak vedľa seba postavíme jednotlivé možnosti stávkovania na Premier League nájdeme až 11 možností stávkovanie. S ohľadom k sile britských najlepšich skupín v zápasoch na domácom trávniku je možné použiť stávku Tip 1. Alebo možno ppočítať s kvalitnými víťazstva a stávkovací variantmi over / under (nad / pod). Tiež sa primo nabáda k uplatneniu hľa tip, Ako na nad / pod 2,5 gólov. Ako štrajkový tipzkuste tiež aplikovať stávku pre to, či oba týmy dajú vstrelý branku, či naopak. Zkuste byť otvorený voči možném draw not bet stávkám – tip 1, 2. tip 1, 2. U tohto variantu stávkovania máte stávky naspäť, akmile není výsledkom Tip 1 alebo 2. Zkuste aj dať vaše stávky aj na něktoré z tychto typov: vítězstvo na nulu, nad / pod 3, 5 gólov a 4,5 gólov, polčas 1 – polčas 2 Tip 1 alebo Tip 2, víťazstvo v každom polčase či dvojitá šanca. Kedykolkev je tu pre vás na Premier Ligu 3 až 4 stávkové tipy – odporúčania.

Tipsport – stávky odstupné na Premier Ligue stavkovanie futbal 

V Tipsport si můžeze staviť na zápas, teda celkový výsledok, polčas, strelca gólu, stávku bez remízy, handicap, počet gólov, tím dá gól, každý tím dá gól. Výsledky zápasl jsou dostupné v sekci anglicka liga vysledky. Na webu Tipsport najdete aj anglicka liga Stávkové Tipy.

 

 

DoxxBet – stávky odstupné na Premier Ligue – anglicka liga stávkovanie 

Doxxbet na svojich strániách ponúka prehľad zápasov na nadchádzajúce dni. Každý zápas ukazuje kurz a stávkové typy. Tipovať môžete obdobne ako v Tipsport – na výsledok zápasu, strelca gólov, počet gólov, polčasový výsledok, remízu, a ďalšie.

 

Fortuna – stávky odstupné na Premier Ligue 

Fortuna také poskytuje množstvo prehľadov a štatistík, v ktorých si môžete nájsť potrebné informácie. Tipovať môžete na celkové výsledky zápasu, hráča, strelca gólov, alebo napríklad na to, ktorý tím bude vo vedení po polčase.

Najčastejšie otázky

Finale anglicka ligy – Kto vyhrá ligu v tomto roku?

Stávkové trhy naznačujú, že City a obhajcovia titulu z Liverpoolu majú 44%, respektíve 35% šancu, že budúci rok v máji zdvihnú nad hlavu trofej pre víťaza. Žiadny iný tím sa aktuálne nedostáva nad 10%.

Kto dá najviac gólov?

Štatistiky očakávaných gólov (xG) na prvý pohľad uprednostňujú tím Pepa Guardiolu. Podľa údajov FiveThirtyEight bol ich rozdiel xG v priebehu sezóny o 24 lepšie ako údaje Liverpoolu. Na základe pridelenia výhry v stretnutí, kedy má tím o 0,5 očakávaného góle viac ako súper, získajú o osem bodov viac ako Liverpool a ligu vyhrajú.

Kto z anglických tímov je adeptom na top štvorku?

Liverpool, Chalsea a Manchester United. Vyššie uvedené tímy sú zatiaľ najlogickejším favoritmi na umiestnenie v prvej štvorke. Je tu nádej aj pre iné tímy, napríklad Tottenham, Arsenal a ďalšie.

finale anglicka ligy

Ktorá stávková kancelária je najlepšie pre začiatočníka s futbalom?

Je dôležité si uvedomiť, či chcete čo najjednoduchšie bonus na získanie alebo sa chcete postupne zoznamovať sa stávkovými kanceláriami od jednoduchších po zložitejšie. Pre úplných začiatočníkov odporúčame skôr stávkovú kanceláriu Fortuna. V prípade, že už máte skúsenosti, tak je potom vynikajúca voľba Tipsport.

Ktorý tím vyhral anglickú ligu najčastejšie?

Od založenia súťaže v nej pôsobilo celkom 49 tímov, pričom 7 z nich vyhralo ligový titul – Manchester United – 13x, Chelsea – 5x, Manchester City – 4x, Arsenal – 3x, Blackburn Rovers – 1x, Leicester City – 1x, Liverpool – 1x.

Stávkovanie na anglickú ligu: shrnutie

Premier Liga je ozaj proslulou ligou a vždy, nech je to týždeň čo týždeň, si tu prídete k ponuke veľmi zaujímavých kurzov. Počkajte si aj na očakávané derby zápasy londýnskych dvoch Manchester klubov. Každý rok sú tu k videniu aj medzimestské utkanie. V tých sa klasicky stretávajú k hre známej tímy. Pretože môžeme počítať s veľmi dobrou kvalitou, vždy sú to ťažké zápasy. Len vďaka veľkému trhu a pestrej ponuke stávok si vždy môžete nájsť to svoje a najlepšie kurz. Premier liga je celosvetovo veľmi slávna a vážená, preto na každý týždeň čakajte nejaké novinky na našom internetovom serveri naše stávkovej tipy. Články o premier lige sú vždy veľmi zábavné a čítajú sa sami.