Slotspalace Promo Kód 2023: 100% do výšky až 500 Euro

SlotsPalace je novým on-line kasínom, ktoré by sa po uvedení na slovenskom trhu online kasín a hazardných hier malo vzápätí objaviť sa skvelými propagačnými a bonusovými ponukami. Všetky ponuky by mali byť pravidelne aktualizované a široko dostupné, čo si ako nový užívateľ určite nebudete chcieť nechať ujsť. Pre viac detailov sa pozrite do nasledujúcej tabuľky.

Verified
Show promo code ACTIVATED
Bonus & Offers details
100% do výšky až 500 Euro
Expires on: 31-12-2023
Last check: 2 days ago

Krok 1: Kliknutím na tlačidlo hore použijete promo kód SlotsPalace

Slotspalace Promo Kód Detaily bonusu SlotsPalace Získajte bonus
Bonus za prvý vklad 100% do výšky až 500 Euro Už čoskoro
Bonus za druhý vklad 75% do výšky až 300 Euro Už čoskoro
Bonus za tretí 50% do výšky až 200 Euro + 50x zatočení zadarmo Už čoskoro

Už čoskoro si budete môcť zahrať v novom online kasíne SlotsPalace a získať skvelé bonusy s promo kódom platným pre rok !

Nové online kasíno SlotsPalace sa na slovenskom trhu má objaviť s veľmi lákavými bonusovými ponukami pre nových zákazníkov a SlotsPalace ponuka hier by tiež mala byť veľmi široká. Ak vás nováčik na trhu zaujal, a máte záujem dozvedieť sa viac o tom, ako bude možné získať prístup k ponúkanému SlotsPalace promo kódu, stačí kliknúť na vyššie uvedené tlačidlo. Po kliknutí na toto tlačidlo by ste mali byť schopní zobraziť, aké bonusové a promo kódy je momentálne možné použiť na získanie bonusov. Tlačidlo vás automaticky presmeruje na webové stránky on-line kasína SlotsPalace, takže ak budete mať záujem, môžete sa na stránkach ihneď porozhliadnuť, alebo pokojne použiť promo kód k vytvorenie účtu – registrácii.

Slotspalace Promo Kód 2020

Krok 2: Ako Si Vytvoriť Nový Užívateľský Účet a Registrovať Sa Za Použitia Slotspalace Promo Kódu

Potom, čo sa dostanete na stránky on-line kasína SlotsPalace, budete mať možnosť zaregistrovať sa. Stačí na stránkach vyhľadať jasne zdôraznené tlačidlo s názvom registrácie. Proces registrácie nie je nič zložité a svojím charakterom pripomína akejkoľvek vytváraní účtu, napríklad na sociálnych médiách. Samozrejme po vás on-line kasíno bude chcieť, aby ste uviedli svoje osobné údaje, ako napríklad vaše meno alebo emailovú adresu.

V tejto fáze tiež prichádza na rad použitie spomínaného SlotsPalace promo kódu, ktoré SlotsPalace bude poskytovať. Jednoducho vyberie aktuálnu verziu promo kódu a budete mať prístup k zaujímavým bonusom, odmenám a cenám. V tejto fáze bude vaša registrácia takmer dokončená, stačí len odsúhlasiť, že chcete dostávať propagačné emailovej správy, samozrejme len ak o ne máte do budúcnosti záujem, a tiež súhlasiť s podmienkami užívania vášho účtu.

Krok 3: Ako Urobíte Svoj Prvý Vklad Na Stránkach Online Kasína Slotspalace Tak, Abyste Mohli Začať Hrať

Samozrejme tak ako úplná väčšina on-line kasín, SlotsPalace vám umožní prístup na hranie a stávkovanie až potom, čo vykonáte svoj prvý vklad na váš hráčsky účet. Ako moderné on-line kasíno, SlotsPalace ponúka celú škálu platobných možností, ktoré vám umožnia bezpečne vložiť financie na váš účet.

Na stránkach SlotsPalace by ste mali byť schopní jednoducho použitý tieto platobné metódy, zvyčajne vo formáte bez provízie:

  • Bankový prevod
  • Elektronická platba platobnou kartou – Visa, či MasterCard
  • Elektronické peňaženky a ďalšie on-line platobné systémy

Pri vykonávaní vklade budete tiež moc získať veľmi zaujímavé bonusy a SlotsPalace promo kódy, jednoducho stačí pri vykonávaní platby zadať aktuálny SlotsPalace promo kód. Je nutné si ale dobre preštudovať podmienky použitia promo kódu, pretože výberom typu platobnej metódy môžete stratiť možnosť získať výhody a použiť promo kód.

Krok 4: Co Bude Potrebné Pre Získanie Bonusu U Online Kasína Slotspalace?

Použitie promo kódu pri registrácii samozrejme nie je jediným spôsobom, ako bude možné u SlotsPalace získať výhody a bonusové ponuky. Poďme sa pozrieť na jednotlivé bonusové ponuky pre nových zákazníkov i pre registrovaných zákazníkov, ktoré sú k dispozícii:

Uvítací balíček – SlotsPalace uvítací bonus

SlotsPalace uvítací bonus je určený ako vstupný bonus pre všetkých nových hráčov, ktorí sa na stránkach SlotsPalace registrujú.

  • Bonus za prvý vklad – 100% do výšky až 500 Euro
  • Bonus za druhý vklad – 75% do výšky až 300 Euro
  • Bonus za tretí vklad – 50% do výšky až 200 Euro + 50x zatočení zadarmo

Minimálny vklad na získanie každého z bonusov je 25 Euro, čo znamená, že ak prevediete vklad sumy nižšie ako je 25 euro, na získanie bonusu nemáte nárok. Rollover na každý z bonusov = 30x (depozit + bonus). Výhry zatočení zadarmo so stávkou = 40x.

Z každej hry tiež môžete získať cashback 15% a to do výšky až 200 Euro. O žiadny z bonusov pritom nebude nutné nijako žiadať, ale bude automaticky pripísaný na účet hráča vždy po prvom, druhom, či treťom vkladu a v ďalších prípadoch, na ktoré sa bonusy vzťahujú.

SlotsPalace uvítací bonus

The Royal Weekend

Ďalší z ponúkaných bonusov je špeciálny bonus, ktorý bude možné žiadať prostredníctvom podpory. Jedná sa o bonus špeciálne vytvorený pre hráča na dobu každého víkendu, konkrétne už od piatku do nedele, kde hráči budú môcť získať bonus 50% a to až do výšky 700 Euro a 50x zatočenie zdarma. No nie je to skvelé?

The Crazy Week

Je forma bonusu, ktoré bude viazaná na podmienku urobiť týždňový rodinný vkladu. Jednoducho, ak budete chcieť získať 50x zatočenie zadarmo, musíte každý týždeň od pondelka do štvrtka, vložiť aspoň 20 eur na svoj hráčsky účet.

Ďalšie bonusy

Pre tých, ktorí túžia po ďalších bonusoch, SlotsPalace bude ponúkať aj ďalšie formy odmien pre svojich hrajúci zákazníkov. Formy cashback, nového načítanie hry a ďalšie budú môcť byť získané buď skrze tím podpory, alebo sa budú hráčom sami ponúkať.

Vždy odporúčame sledovať aktuálne ponuky SlotsPalace promo kódu a tiež si pozorne prečítať podmienky pre získanie a udelenie jednotlivých bonusov. Nemusíte sa báť, že by ste sa strácali v neprehľadnej spleti ponúk a zložité terminológie. Užívateľské prostredie SlotsPalace bude pre hráčov veľmi príjemné a počíta aj s jednoduchým vysvetlením podmienok, tak aby hráči nemuseli plytvať svojím časom a čítať zložité podmienky a inštrukcie.

Krok 5: Ako Zistíte, Že Ste Úspešne Získali Svoj Bonus a Uplátnili Slotspalace Promo Kód?

Ako náhle získate daný bonus, nebo bude aktívni nový on-line kasíno bonus kód, SlotsPalace vás na túto skutočnosť vždy upozorní a to hneď niekoľkými spôsobmi. V prvom rade sa vám zobrazí vyskakujúce upozornenie na obrazovke, ktoré bude popisovať, o aký bonus sa jedná, a čo ste práve získali. Ďalej tiež dostanete správu do vášho SlotsPalace účtu a on-line kasíno vám dokonca pošle informačný email. Získanie bonusu teda nie je možné minúť, a to aj preto, že po prihlásení sa k svojmu účtu, vždy uvidíte, ktoré bonusy sú práve aktívne, a budete si môcť zobraziť ďalšie podrobné informácie.

nový on-line kasíno bonus kód

Krok 6: Čo Je Nutné Ke Splnenia Stávkových Požiadaviek Pri Hranie Na Slotspalace

Aby ste zabránili nepríjemným situáciám, ako napríklad keď získate bonus, úspešné hrá a uzatvárate stávky, ale potom nemôžete vybrať svoju výhru, pretože ste nesplnili niektorú z vopred stanovených podmienok, vždy si starostlivo prečítajte zoznam podmienok, ktoré on-line kasíno ukladá pre každý z bonusov a SlotsPalace promo kódov. Obvykle býva určené, aké sumy musíte dosiahnuť preto, aby bolo možné bonus vybrať, aké platobné a výplatné metódy sa na daný bonus vzťahujú a akú minimálnu čiastku napríklad musíte vložiť, alebo získať, pre možnosť čerpať daný bonus.

Napríklad pri balíčku uvítacích bonusov, je minimálny vklad na váš hráčsky účet stanovený na 20 euro. Pri nižšom vkladu teda na bonus nemáte nárok a nebudete ponuku môcť získať ani za použitia promo kódu SlotsPalace. Za prekontrolovaní tiež stojí tiež zoznam hier, na ktoré sa konkrétne bonus vzťahuje. Niektoré bonusy majú totiž len pevne stanovené hry, na ktorých hranie možno bonus uplatniť a následne čerpať.

Krok 7: Co Môžete Hrať a Na Čo Môžete Vsadiť Po Dokončení Uvítacieho Balíčka

V prípade, že už ste vyčerpali všetky bonusy, ktoré vám patrili za vaše prvé tri počiatočné vklady vyššia ako 25 euro, tak sa budete radiť medzi skupinu bežných užívateľov on-line kasína SlotsPalace. Nie je potreba sa obávať, že by už v budúcnosti neboli žiadne promo kódy a ponuky bonusov, ktoré by ste mohli pri svojom hraní použiť.

Bežný, registrovaný užívateľ, bude mať k dispozícii hneď niekoľko možností bonusov, ktoré využiť. Jedným z nich je napríklad veľmi obľúbený The Royal Weekend, ktorý bude možné požadovať prostredníctvom sekcie zákazníckej podpory a služieb. Pri hraní od piatku do nedele s touto výhodou môžete získať až 50% bonus za načítanie a to do maximálnej výšky až 700 euro, pričom môžete dostať ešte 50 zatočení zadarmo. Nie je teda pochýb o tom, že tento bonus bude patriť k jednému z obľúbených v on-line kasíne SlotsPalace.

Ďalšou možnosťou, ktorú ako registrovaný užívateľ nepochybne oceníte, je promo kód SlotsPalace na získanie bonusu za pravidelný vklad. Jedná sa o bonus The Crazy Week, ktorý je tiež možné požadovať prostredníctvom centra zákazníckej podpory a výsledkom je získanie 50 zatočení zadarmo. Jediné, čo musíte splniť, je podmienka minimálneho vkladu 20 euro od pondelka do štvrtka. Ponuka platí každý týždeň, takže ak budete pravidelne pridávať na svoj hráčsky účet ďalšie financie, môžete každý týždeň obdŕžať bonus 50 zatočení zadarmo.

Ak ste fanúšikom všetkých bonusov, určite radi počujete že SlotsPalace ponúka aj tzv. Email bonus. Stačí, keď sa prihlásite na odoberanie emailového spravodaja pri registrácii a tento bonus vám bude automaticky patriť a nebudete oň musieť žiadať, len sa zobrazí vo vašej sekcii aktívnych bonusov. Ak budete pri registrácii radšej opatrnejší a túto možnosť nezvolíte, môžete to dodatočne zmeniť a prostredníctvom centra zákazníckej podpory o bonus požiadať.

Bonus za vklad

Najčastejšie Otázky Spojené S Online Kasínom Slotspalace – Tu Nájdete Odpovede!

Aké hry si môžem zahrať na stránkach on-line kasína SlotsPalace?

On-line kasíno SlotsPalace disponuje veľmi bohatou paletou dostupných hier, takže si každý určite nájde to, čo ho presne bude baviť. Nájdete tu ako klasické kasínové hry typu blackjack, ruleta, baccarat, tak aj on-line hracie automaty. Na chuť si prídu milovníci tradičných automatov s ovocnou tematikou, tak aj tí, ktorí majú radi moderné dizajnové hry plné akcie.

Bude SlotsPalace poskytovať bonusy pre nových užívateľov a prípadne aké?

Áno, rozhodne! SlotsPalace má k dispozícii ponuku pre nových zákazníkov SlotsPalace uvítací bonus, ktorý slúži na spríjemnenie začiatku každého kráča na stránkach on-line kasína. Pri registrácii budete môcť zadať aktuálne SlotsPalace promo kód a následne pri splnení stanovených podmienok (vklad vyššia ako 25 euro) a získate bonusy za prvý, druhý i tretí vklad na váš hráčsky účet. Viac o bonusoch nájdete v hornej časti tohto článku, alebo tiež na stránkach on-line kasína SlotsPalace.

Môžem hrať na stránkach SlotsPalace tiež zo svojho telefónu, alebo prostredníctvom mobilnej verzie stránok?

Bohužiaľ SlotsPalace zatiaľ neposkytuje mobilnú aplikáciu alebo verziu webových stránok upravenú pre použitie na mobilných zariadeniach. Bežné obchody s aplikáciami pre mobilné telefóny nepodporujú aplikácie on-line kasín, takže SlotsPalace tu aktuálne nenájdete. S veľkou pravdepodobnosťou bude táto možnosť dostupná krátko po zavedení na trh. Je k dispozícii mobilnej verzie pre stiahnutie priamo z webových stránok kasína a na mobilných telefónoch funguje rovnako kvalitne ako samotné webové stránky vo vašom počítači.

Ako je zaistená bezpečnosť webových stránok on-line kasína?

O bezpečnosť svojich financií a bezpečnosť vášho zariadenia pri hraní na webe on-line kasína SlotsPalace sa rozhodne nemusíte báť. Web je zo strany vlastníka zabezpečený proti útokom zvonku a vaše osobné údaje a informácie o platbách, či ďalšie potenciálne zneužiteľné údaje sú kvalitne zabezpečené a spracovávané len s vaším súhlasom.

Ako dobrá je ponuka uvítacích bonusov po registrácii na SlotsPalace v porovnaní s ponukou iných on-line kasín?

Ak budeme chcieť porovnávať balíček uvítacích bonusov on-line kasína SlotsPalace s ponukou iných konkurenčných kasín, ponuka SlotsPalace nám z tohto porovnania vyjde ako jedna z najlepších. Samozrejme poskytovanie uvítacieho bonusu nie je nič nové alebo ojedinelého. Druhy bonusových kódov v kasínach sú rôzne. SlotsPalace však poskytuje veľmi atraktívne bonusové kódy, promo kódy a bonusové ponuky nielen pre prvý vklad na hráčsky účet, ale bonusy možno čerpať až po tretej vklad. Navyše až vyčerpáte počiatočné uvítací balíček, stanete sa registrovaným hráčom, ktorý má nárok na ďalšie bonusy, ako je The Crazy Week, založený na týždenných vkladoch, alebo The Royal Weekend, kedy môžete od piatku do nedele získať bonus 50 %.

Ako rýchla a zložitá je registrácia na SlotsPalace stránkach?

Registrovanie nového používateľa na stránkach SlotsPalace nie je zdĺhavá ani nijak komplikovaná. Možno ju ľahko prirovnať k registrácii na sociálne médiá, alebo inému druhu vytváraní účtu. Stačí, aby ste zadali základné informácie o sebe, ako je meno a email, potvrdili alebo nepotvrdili, že si prajete, aby vám bol zasielaný emailový spravodajca, a potom už len ostáva súhlasiť s podmienkami. Rýchly je tiež vklad na váš hráčsky účet, keď sa môže pre jednotlivé typy platieb líšiť. Môžete teda začať hrať pomerne v krátkej dobe.

Ponúka on-line kasíno SlotsPalace možnosť cashback?

Áno, SlotsPalace má možnosť cashback na stránkach on-line kasína. Medzi hráčmi je to veľmi obľúbený spôsob ako získať späť aspoň časť svojich financií. Maximálna výška Cashback je obmedzená na 200 euro a v niektorých prípadoch je možné získať cashback až 15%.