Liga majstrov 2021 FAVORITI – KURZY

Liga majstrov 2021 je v plnom prúde. Prečítajte si tento článok a zistite si, u ktorého operátora a na ktorý tím je najlepšie si vsadiť vaše peniaze.

Liga majstrov 2021 a plánované zápasy

Najlepšie stávkové stránky Uvítacie ponukyOdkaz na bezplatné stávky
Tipsport
Bet365 Android
vstupný bonus 4,000€, registračný bonus 15€ Získajte bezplatné stávky >
Fortuna
Bet365 Android
vstupný bonus 30€ s možnosťou využiť ho v stávke bez rizika tiež do 30€ Získajte bezplatné stávky >
Doxxbet
Bet365 Android
vstupný bonus 2,000€ a bonus na stávku bez rizika do 20€ Získajte bezplatné stávky >

Dlho očakávaná Liga majstrov 2021 bola odštartovaná v lete 2020, kedy prebehla kvalifikácia. Hneď po lete 2020, a to 1. septembra prebehlo zlosovanie do Play-off, kde sa súťažné tímy rozdelili do dvojíc.Aktuálne prebieha už 66. ročník najvýznamnejšej globálnej futbalovej ligy, a to Liga majstrov 2020/2021. Tento ročník je špecifický predovšetkým tým, že kvôli celosvetovým udalostiam na začiatku roku 2020 musel byť preložený. 

Na jeseň 2020 po play-off prebehne skupinová a vyraďovacia fáza Ligy majstrov. Vyvrcholenie sezóny 2020/2021 prebehne na jar 2021, kedy sa stretne 16 postupujúcich tímov v napínavých dueloch o víťazstvo Ligy majstrov.

Liga majstrov a dostupní operátori na Slovensku

Dôležitými hráčmi počas Ligy majstrov nie sú len futbalisti, ale aj fanúšikovia jednotlivých tímov, ktorí priebeh celej ligy sledujú z tribún, športových barov či z pohodlia svojich domovov v televízií. Neodmysliteľnou súčasťou Ligy majstrov je nával tipujúcich fanúšikov v stávkových kanceláriách.

V prípade, že sa vám stávkovanie zdá príliš veľký hazard, môže byť pre vás zaujímavé si otvoriť niektorú z populárnych slovenských stávkových kancelárií a pozrieť sa, ako hráči tipujú. Uvidíte, že v niektorých dueloch je víťaz v očiach stávkarov absolútne jasný, v iných sú stávky veľmi vyrovnané.

Kurzy sú verejne prístupné, a môžete si ich pozrieť bez toho, aby ste sa do stávkovej kancelárie museli zaregistrovať a vložiť si peniaze.

Okrem stávok a kurzov na víťazov duelu si môžete pozrieť aj stávky na priebeh hry, alebo kurzy na jednotlivých hráčov a na základe toho si utvoriť mienku, ktorý hráč či tím má najväčšie šance na výhru.

Kurzy v stávkovej kancelárií Tipsport – Liga majstrov 2021

V dobe písania tohto článku sme uprostred kvalifikačných kôl Ligy majstrov 2021. Stávkovanie v najväčšej stávkovej kancelárií na Slovensku Tipsport je v plnom prúde, a na základe tipov fanúšikov futbalu sa v niektorých dueloch kryštalizujú absolútni favoriti na výhru a postup. 

Po podrobnej analýze kurzov stávkovej kancelárie Tipsport sme zistili, že najväčší kandidát na výhru a postup je Dynamo Kyjev, ktorý sa v dueli stretne s holandským futbalovým tímom AZ Alkmaar. Okrem tímu Dynamo Kyjev je ďalším horúcim favoritom na výhru aj Benefica Lisboa, ktorý sa v duely stretne s gréckym tímom PAOK Solun.

Stávková kancelária Tipsport umožňuje svojim stávkarom tipovať aj na rôzne druhy udalostí, ako napríklad počet gólov v zápase, prípadne na to, ktorý hráči dajú v zápase gól, alebo výsledky prvého a druhého polčasu. Svojej komunite tipérov poskytuje aj prehľadné analýzy aktuálnych kurzov, na základe ktorých sa môžu zákazníci lepšie rozhodovať.

Kurzy v stávkovej kancelárií Niké – Liga majstrov 2021

V prípade populárnej stávkovej kancelárie Niké sú jasnými víťazmi svojich duelov Benefica Lisboa, na ktorého výhru je kurz 1.77 oproti kurzu na súpera PAOK Solún 4.30.  Stávkari v Niké veria aj tímu KAA Gent, ktorý sa v kvalifikácií postaví tímu Rapid Viedeň.

Oproti stávkovej kancelárií Tipsport nie je podľa kurzu stávkovej kancelárie Niké Dynamo Kyjev až tak jasný favorit v duely s holandským AZ Alkamaar. Aj to je dôkazom, že chovanie stávkarov v jednotlivých stávkových kanceláriách má síce podobnú tendenciu, ale kurzy sa môžu výrazne líšiť. V prípade kancelárie Tipsport je kurz na výhru Dynamo Kyjev 2.0 a kurz v stávkovej kancelárií Niké predstavuje 2.17. Najvyšší kurz je v tomto, ako v mnohých iných kvalifikačných dueloch na remízu.

Aj v stávkovej kancelárií Niké si môžu hráči okrem víťazov duelu staviť aj na výsledky polčasov, prvý a posledný gól, rozpätie gólov, stav zápasu do 10. minúty, alebo na čas, v ktorom padne prvý gól.

Kurzy v stávkovej kancelárií Fortuna – Liga majstrov 2021

Stávková kancelária Fortuna ponúka svojim hráčom veľmi podobný kurzový lístok a funkcie, ako stávková kancelária Tipsport. V tejto kancelárií máte niekoľko možností typov stávok, a to na postup, počes gólov, priebeh zápasu a podobne. Rovnako, ako Tipsport aj Fortuna svojim hráčom prináša aktuálne štatistiky a prehľadné analýzy, čo stávkujúcim značne uľahčujú rozhodovanie o tom, koľko si vsadiť na ktorú udalosť.

Čo sa týka kurzov a umiestnených stávok na kvalifikáciu, sledujeme tu buď veľmi vyrovnané stávky na víťaza duelu, ako je to napríklad v prípade Karabach vs. nórsky tím Molde, alebo v prípade duelu dánskeho tímu Midtjylland proti Y.B. Bern.

Čo sa týka favoritov na víťazov, podľa aktuálnych prognóz a kurzov v stávkovej kancelárií Fortuna to vyzerá tak, že najviac tiketov na výhru kvalifikačných duelov je stavených na Dynamo Kyjev, rovnako ako v prípade stávkovej kancelárie Tipsport.

Kurzy stávkovej kancelárie Doxxbet – Liga majstrov 2021

Poslednou stávkovou kanceláriou, ktorú si spomenieme v tomto článku je stávková kancelária Doxxbet, ktorá je známa svojimi virtuálnymi hrami, v ktorých môžete naživo sledovať zápas a stávkovať live.

Čo sa týka kvalifikácie Ligy majstrov, najväčším favoritom je podľa kurzov Maccabi Tel Aviv, ktorý sa stretne v duely s FC Brest, ďalej tímy, ktoré majú nízke kurzy aj v ostatných troch spomínaných stávkových kanceláriách, a to SL Benefica a KAA Gent. 

Aj v stávkovej kancelárií Doxxbet si stávkari môžu umiestniť niekoľko druhov stávok, a ti ba výsledok, výsledok bez remízy, počet gólov, výsledky polčasov ako aj na penalty a to, kedy padne prvý gól a podobne.

Liga majstrov 2021 a naše zhrnutie

Liga majstrov UEFA je jedným z najvýznamnejších futbalových podujatí na svete, ktoré sledujú diváci z celého sveta. Tí odvážnejší fanúšikovia si na jednotlivé zápasy, ako aj celkové výsledky a úplneho víťaza Ligy majstrov stavia, čím získavajú šancu si zo svojho koníčka zarobiť aj nejaké peniaze pritom, ako zápasy sledujú doma v televízií.

Ak sa rozhodnete staviť si na váš obľúbený tím, odporúčame vám vybrať si dôveryhodnú stávkovú kanceláriu, ako sú tie spomínané u nás na stránke. U týchto stávkových kancelárií budete mať istotu, že budú vaše peniaze a tikety v bezpečí, a že sa vám prípadné výhra skutočne pripíše na váš hráčsky účet. Okrem toho sa dostanete do komunity rovnakých futbalových nadšencov, ako ste vy a budete mať možnosť s nimi zdieľať vaše názory a predpoklady na víťazov.