Liga majstrov 2021 PROGRAM – ZÁPASY

Liga majstrov 2021 a jej zápasy, prečítajte si tento článok a zistite, kto sú horúci favoriti!

Liga majstrov 2021 – najlepší operátori pre vaše stávky

Najlepšie stávkové stránky Uvítacie ponukyOdkaz na bezplatné stávky
Tipsport
Bet365 Android
vstupný bonus 4,000€, registračný bonus 15€ Získajte bezplatné stávky >
Fortuna
Bet365 Android
vstupný bonus 30€ s možnosťou využiť ho v stávke bez rizika tiež do 30€ Získajte bezplatné stávky >
Doxxbet
Bet365 Android
vstupný bonus 2,000€ a bonus na stávku bez rizika do 20€ Získajte bezplatné stávky >

Liga majstrov v roku 2021 je v poradí 66. ročníkom tohto významného futbalového podujatia, ktoré sledujú diváci z celého sveta. Tento rok sa finále bude odohrávať v Turecku, konkrétne v meste Istanbul. Tento štadión mal byť tým hlavným už v prechádzajúcom ročníku, ktorý bol z dôvodu svetových udalostí v roku 2020 zrušený, čo všetkých futbalových fanúšikov a stávkarov rozhodne zamrzelo. O to viac sa všetci tešíme na to, čo nás čaká na prelome rokov 2020/2021.

Liga majstrov 2021 a harmonogram

Liga majstrov 2021, resp. Liga majstrov 2020/2021 bola zahájená už v lete 2020, počas ktorého prebieha kvalifikácia. Tá sa delí na predkvalifikačné kolo, za ktorým nasledujú prvé kvalifikačné kolo, druhé kvalifikačné kolo a tretie kvalifikačné kolo.

Play-off Ligy majstrov

Po kvalifikácií Ligy majstrov play-off, ktorý hrá 12 tímov, a to 8 tímov v majstrovskej časti a 4 tímy v nemajstrovskej časti. Losovanie prebehlo 1. septembra 2020 a tímy boli rozdelené do dvojíc. Žiaden slovenský tím sa do žrebovania nedostal, avšak určite vás bude zaujímať, že zo susedného Česka bude tím SK Slavia Praha začínať play-off doma. Hrať bude následne proti lepšiemu z dvojice Young Boys a Midtjylland. 

V majstrovskej časti play-off hrajú proti sebe 3 tímy, ktoré do tohto kola postúpia a 5 víťazov tretieho kvalifikačného kola. V nemajstrovskej časti hrá jeden tím, ktorý postúpil do tohto kola a 3 víťazi nemajstrovskej časti tretieho kvalifikačného kola.

Tento play-off bude výnimočným predovšetkým tým, že z dôvodu ochrany bezpečnosti kvôli koronavírusu je možné, že niektoré zápasy budú presunuté na neutrálnu pôdu, aby bola zabezpečená bezpečnosť a jednoduchý presun tímov. O zmene štadiónu budete informovaný vždy niekoľko dní pred výkopom.

Skupinová a vyraďovacia fáza Ligy majstrov

Nasleduje skupinová fáza, ktorej žrebovanie prebieha v Aténach, v októbri 2020. V tejto časti hrá celkovo 32 tímov. Z týchto 32 tímov 26 tímov, ktorých vstúpilo do tejto etapy turnaja  na základe asociačného rebríčka a šesť víťazov play-off. Z týchto 6 víťazov sú štyri postupujúce tímy z majstrovskej časti a dva z nemajstrovskej.

Týchto 32 tímov následne hrá v ôsmich skupinách po štyroch tímoch. Platí, že tímy z jednej asociácie nemôžu hrať v tej istej skupine. Po skupinovej fáze postupuje 16 tímov do vyraďovacej fázy. Tá prebehne v apríli a máji 2021.

Liga majstrov 2021 – favoriti

Najlepší spôsob ako zistiť verejnú mienku a to, ktorým tímom ľudia fandia najviac je prostredníctvom kurzov v stávkových kanceláriách. Je pravda, že každý z nás má sympatie voči svojmu obľúbenému tímu, a želá mu výhru. Avšak pokiaľ ide o peniaze, fanúšikovia Ligy majstrov sa rozhodujú racionálne, napríklad podľa prechádzajúcich výsledkov, alebo hráčov v jednotlivých tímoch.

Pozreli sme sa pre vás do populárnych slovenských stávkových kancelárií, a prinášame vám predpoklady na víťazov Ligy majstrov 2021.

Stavte si u operátorov u populárnych slovenských operátorov

Skvelým spôsobom, ako si vychutnať Ligu majstrov z pohodlia domova, avšak zažiť extra dávku adrenalínu je staviť si na výsledky zápasov. Odporúčame vám využiť niektorú z najväčších slovenských stávkových kancelárií, ktorými sú predovšetkým Tipsport, Niké, Fortuna, alebo Doxxbet. Prinášame vám aj prehľad populárnych stávok hráčov zo Slovenska u niektorých operátorov.

Tipsport kvalifikácia

V populárnej stávkovej kancelárií Tipsport bolo možné počas kvalifikácie stávkovať na niekoľko rôznych príležitostí, a to na víťaza, remízu, počet gólov v zápase. Na začiatku mesiaca september sa veľa fanúšikov futbalu zúčastnilo tipovania. Najviac tiketov bolo stavených na tím Dynamo Kyjev, kde až 98% hráčov stavilo na výhru. Rovnaké prognózy hráči tipovali na Benefica Lisboa, a teda na jeho výhru proti súperovi PAOK Solun. Naopak veľmi vyrovnané stávky hráči umiestnili v prípade zápasu Midtjylland proti Y.B. Bern.

Fortuna kvalifikácia

Čo sa týka ďalšej, veľmi populárnej stávkovej kancelárie Fortuna, aj sem sme sa prišli pozrieť chvíľu v deň zlosovania tímov, aby sme zistili, akým spôsobom hráči prognózujú výsledky zápasov. V tomto prípade je takmer vyrovnaný tip na víťaza duelu Karabach vs. Molde, ako aj v prípade zápasu Midtjylland proti Y.B. Bern, rovnako ako v Tipsport stávkovej kancelárií. Rovnaký tip vyšiel v prípade zápasu Dynamo Kyjev a AZ Alkmaar. Z tohto duelu vychádza Dynamo Kyjev ako absolútny víťaz.

Najčastejšie stávky na Ligu majstrov 2021

Je veľa druhov stávok, ktoré môžu hráči umiestniť v prípade Ligy majstrov 2021. Fantázií sa medze skutočne nekladú, a tipéri si môžu uzavrieť neuveriteľné množstvo stávok. Preč sú časy, kedy si hráči mohli staviť len na víťaza duelu, prípadne na celkového víťaza. V dnešnej dobe si môžete staviť na konkrétnych hráčov, ich výsledky, alebo na priebeh zápasu. Populárnou stávkou je aj stávka na počet gólov. V prípade Tipsport si hráči môžu vsadiť na vyššiu alebo nižšiu hodnotu.

Existujú aj stávky, v ktorých si môžete vsadiť na pravdu alebo nepravdu. Napríklad v prípade Ligy majstrov je to stávka, ktorá sa pýta, či si myslíte, že oba tímy dajú gól. Ako hráč si môžete staviť na hodnotu áno alebo nie, pričom v tomto druhu stávky nemusíte tušiť, kto sa stane víťazom.

V každom zápase si taktiež môžete staviť na celkový počet gólov v zápase. Tento druh stávky taktiež nevyžaduje upresniť, ktorý tím dá koľko gólov. Stávkujete na konkrétne hodnoty. Jedná sa o ďalší populárny druh stávky pri Lige majstrov 2021.

Zápasy Ligy majstrov: Záverečné zhrnutie

Liga majstrov 2021 sa neúprosne blíži a je najvyšší čas si upresniť, ktoré tímy su vaši favoriti a na základe vašich preferencií si umiestniť stávky. Stávkovanie môžu vaše obľúbené športové podujatie posunúť na úplne novú úroveň a pridať jej značnú dávku adrenalínu.

Vďaka tomuto článku viete, aké jednotlivé časti Ligy majstrov 2020/2021 nás čakajú a ktoré sú už za nami. Predtým, než sa pustíte do stávkovania si ujasnite, na ktoré druhy zápasov chcete uložiť stávky, v závislosti od harmonogramu Ligy majstrov 2021. Okrem toho si určite naštudujte, ako stávkujú iní hráči. To vám môže dať približnú predstavu, aké šance má ktorý tím na výhru. V prípade, že sa vám nechce stávkovať na výhru, remízu alebo prehru, si môžete staviť aj napríklad na počet gólov v zápase. Fantázií sa medze nekladú, čo sa týka Ligy majstrov.