Recenzia Bet365: Stojí za zváženie

Nie je žiadne tajomstvo, že dnes je na internete veľký výber hazardných stránok, ktoré medzi sebou súťažia o priazeň jednotlivých hráčov. V mnohých veciach sa na seba podobajú, ale zároveň sú medzi nimi aj výrazné rozdiely. Výber tej správnej pre vás môže byť ťažký, a preto sa dnes spolu pozrieme na jednu z tých najznámejších.

Recenzia Bet365: ponuky a bonusy

Bet365 uvítací bonusDetail ponukyBet365 ponúk
Vstupný bonus Až 50€ v stávkovom kredite pre nových zákazníkov na bet365.
K Vášmu kvalifikačnému vkladu pridá bet365 stávkový kredit v príslušnej hodnote až do 50€. Sumy k výplate nezahŕňajú vklad so stávkovým kreditom.
Platia podmienky, časové limity a výnimky.
Navštívte slovakia bet365
Casino
Kasíno na bet365 - Bonus pre nových hráčov až do 100€! S Bonusom pre nových hráčov až do 100€ môžete naštartovať svoju hru v Kasíne tak, ako sa patrí! Stačí uskutočniť vklad/prevod vo výške 10€ alebo viac a zadať kód bonusu 100BONUS pre získanie Vášho 100% bonusu.

Pre viac informácií o všetkých ponukách navštívte webovú stránku bet365.
Navštívte slovakia bet365
Poker
bet365 Poker - Uvítací balíček až do 365€

365€ bonus je uvoľnený po častiach za získavanie Status Points. Nepoužité lístky a roztočenia na kolese cien vypršia po 7 dňoch. Platia časové limity, výnimky a podmienky.

Pre viac informácií o tejto ponuke navštívte webovú stránku.
Navštívte slovakia bet365

Rozsiahla ponuka športov pre každého 

Či už máte bližšie k futbalu, volejbalu alebo ako ja k tenisu, je dôležité aby vybraná stránka mala ponuku stávok na čo najviac športov. Niektoré stránky siahajú len po tých najpopulárnejších, lebo práve tie produkujú najväčšie zisky. Preto môže byť ťažké nájsť to čo hľadáte. Podľa mňa by správna hazardná stránka mala ponúkať nie len športy, o ktoré je najväčší záujem, ale aj tie menej rozšírené. Tým sa vo svete nedostáva toľkej pozornosti. Práve to bet365 spĺňa, keďže si na jeho stránkach môžem staviť na viac než 40 rôznych športov z celého sveta. Medzi tie najpopulárnejšie patrí samozrejme futbal, hokej, basketbal, volejbal či tenis. Ak si teda chcem staviť na Ligu majstrov alebo na ATP, mám tú možnosť. Ale to nie je ani zďaleka všetko – bet365 ponúka aj stávky na menej známe ligy a šampionáty. Ide napríklad o golfovú PGA, veľké ceny F1, bejzbalovú MLB alebo aj najznámejšiu ligu amerického futbalu, NFL. Pre ozajstných puntičkárov je tu možnosť stávky aj na šípky, motocykle, kriket či dokonca aj preteky chrtov.

Kurzy a stávkové limity

Tak ako každá stávková stránka, tak aj bet365 má určité limity. Tie sa ale vzťahujú hlavne na špekulantov, ktorí sa snažia zneužiť systém a podávajú si stávky na najvyššie kurzy. Samozrejme, že niekedy sa im to podarí, a to sa stránke nepáči. Obyčajný hráč ako ja, pre ktorého je stávkovanie na športy zábavou, sa nemusí obávať žiadnych obmedzení. V prípade výšky stávky, sú na bet365 limity nastavené naozaj vysoko, a preto nás vôbec nemusia trápiť. 

Z hľadiska limitov na výber výhier, ide o rozličné sumy. Všetky možnosti výberu sú bez poplatku, avšak líšia sa v minimálnej a maximálnej sume, a tiež dobe spracovania. Ja som si zvolil výber na debetnú kartu. Na ňu, resp. na kreditnú kartu VISA, MasterCard či Maestro, je doba spracovania 1-5 pracovných dní, minimálna suma výberu je 5€ a maximálna suma je 30 000€. Ak uprednostňujete bankový prevod, tak doba spracovania je od 2 až do 10 dní, minimálna suma výberu je 40€ a maximálna suma je až 50 000€. Okrem bežných bankových metód nám ponúka bet365 aj eWallet možnosti. Ja som využil napríklad Skrill, kde je výber spracovaný do 24 hodín, s minimálnou sumou 5€ a maximálnou 35 000€. To isté platí aj pre Paysafecard, kde je ale maximálna suma obmedzená na 2 500€. Služba Neteller ponúka výber do 12 hodín, avšak minimálna suma výberu je 15€ a maximálna 37 500€. Keď máte radi svoje súkromie a preferujete výber prostredníctvom šeku, tak je tu aj táto možnosť. Doba spracovania je 5-28 dní, minimálna suma výberu je 150€ a maximálna suma výberu je 70 000€.

Čo sa týka kurzov, tak vďaka tomu, že sa jedná o dôveryhodnú a vyhľadávanú stránku, môže si dovoliť nastaviť naozaj konkurencieschopné kurzy, ktoré ma oslovili. Ak ale túžite po astronomických kurzoch, kde za pár eur vyhráte tisícky, tak potom sa musíte poobzerať niekde inde. 

Dostupné akcie 

Ani bet365 nie je výnimkou keď sa jedná o akcie. Ponúka nám ich viac než dosť, avšak tou najdôležitejšou pre mňa je vstupný bonus. To je bonus, ktorý vám hazardná stránka ponúkne hneď ako sa zaregistrujete, ale nie je to len tak za nič. Musel som vykonať kvalifikačný vklad a následne podať kvalifikačné stávky, ktoré stránka vyhodnotila. Splnil som všetky podmienky, a tak som mohol použiť získaný vstupný bonus na uzavretie stávky. Táto metóda je v hazardnom svete pomerne bežná, a aj tu sa ju jednoznačne oplatí využiť.

Recenzia Bet365: Ďalšie funkcie 

Živé vysielanie 

Táto funkcia nie je samozrejmosťou pre každú hazardnú stránku. Aj preto ma dosť potešilo, že bet365 na svojich stránkach ponúka priame sledovanie vývoja jednotlivých zápasov, na ktoré som si uzavrel stávky. Mám tak príležitosť s napätím sledovať či sa plní moja predpoveď, nech už som kdekoľvek. Stránka mi ponúka živé vysielanie hneď siedmych športov. Patria medzi ne tenis, basketbal, futbal, snooker, e-športy, konské dostihy a preteky chrtov.

Bet365 Mobilná aplikácia 

Žijeme v modernej dobe, a preto je na mieste aby mala stránka svoju vlastnú mobilnú aplikáciu. Každý jeden z nás má vo vrecku smartfón, a preto aj toto ovplyvňuje naše rozhodovanie. Bet365 má rovnomennú aplikáciu pre iOS aj Android. Ponúka prehľad mojich stávok, možnosť uzavretia nových stávok len na pár kliknutí, živé vysielanie či výber výhier, priamo na mojom mobilnom zariadení. Napriek tomu, že sa bet365 snaží na aplikácii neustále pracovať, v niektorých smeroch zaostáva a aplikácia nie vždy funguje ako má. Keď nefunguje, tak vôbec nezáleží na tom či aplikácia pekne vyzerá, preto by jej mala byť venovaná väčšia pozornosť a aj osobitná zákaznícka podpora.

Záver

Z hľadiska bezpečnosti sa jedná o dôveryhodnú stránku, na ktorej sa nemusím báť o svoje peniaze. Bet365 je svetoznáma hazardná stránka, ktorá sa teší veľkej obľúbenosti, ale na druhej strane má aj svojich odporcov. Tí sú najmä sklamaní z limitov, ktoré vyplývajú z obchodných podmienok stránky, a môže sa nimi kedykoľvek vyhradiť. Neznamená to ale, že by som prišiel o svoje peniaze, jednoducho bude obmedzená moja možnosť stávkovania. Ja by som vám ale bet365 jednoznačne odporučil, keďže sa jedná o jednu z najspoľahlivejších hazardných stránok na internete. V hazarde predsa nehrám o malé sumy peňazí, preto je bezpečnosť pre mňa tou najvyššou prioritou.

Vďaka širokému výberu športov, prijateľným kurzom a živému vysielaniu by som túto stránku určite poradil každému, skúsenému alebo začínajúcemu hazardnému hráčovi. Jedinú slabinu vidím v mobilnej aplikácií, ktorá potrebuje viac pozornosti zo strany bet365. Vo svojej podstate je to síce dobre prepracovaná aplikácia, ale jej fungovanie by malo byť pre nich prvoradé. Dnes je mnoho z nás, vrátane mňa, pohodlných, a možnosť uzavretia stávky na pár kliknutí v našom smartfóne, je niekedy jeden z tých najdôležitejších faktorov.

Všetky informácie na tejto stránke sú osobným názorom a osobnou skúsenosťou so stránkou bet365.

Bet365 – T & C sa uplatňuje / Len noví zákazníci / Komerčný obsah / 18+