Liga majstrov finale 2021: Stávkové kancelárie a kurzy

Finále ligy majstrov 2021 je najvýznamnejšie futbalové podujatie roka, ktoré nás čaká a neminie už na jar 2021. Ak vás zaujíma, kde si na tento veľkolepý duel vsadiť, prečitajte si tento článok a zistite, ktorá stávková kancelária ponúka najlepšie kurzy pre ľudí, ako ste vy.

Finále Ligy majstrov a čo tomu predchádza

66. ročník najvýznamnejšej globálnej futbalovej ligy, Ligy majstrov 2020/2021 bol zahájení v lete 2020. Vyvrcholením Ligy majstrov 2020/2021 bude finále, v ktorom sa stretnú dva najlepšie tímy z celého sveta. Toto finále sa finále odohrá v Turecku, konkrétne v meste Istanbul na Atatürkovom olympijskom štadióne,. Plánovaný termín finále je 29. mája 2021.

Liga majstrov 2020/2021 bola odštartovaná v lete 2020, kedy prebehla kvalifikácia. Hneď po lete 2020, a to 1. septembra prebehlo zlosovanie do Play-off, kde sa súťažné tímy rozdelili do dvojíc.

Na jeseň 2020 po play-off prebehne skupinová a vyraďovacia fáza Ligy majstrov. Vyvrcholenie sezóny 2020/2021 prebehne na jar 2021, kedy sa stretne 16 postupujúcich tímov v napínavých dueloch o víťazstvo Ligy majstrov, ktoré bude ukončené 29. mája, ak všetko pôjde podľa plánu.

Finále ligy majstrov 2021

Liga majstrov 2021: Play-off a vyraďovacia fáza

V čase písania tohto článku prebieha aktuálne kvalifikácia Ligy majstrov, a preto momentálne nie je možné vsadiť si na víťaza finále, nakoľko sa nevie, ktoré tými postupia do vyraďovacej fáze Ligy majstrov 2021.

Zlosovanie do vyraďovacej fázy play-off prebehne v Aténach, v októbri 2020 a samotná vyraďovacia fáza nás čaká po zimnej pauze, na jar 2021. Vo varaďovacej časti bude proti sebe zápasiť celkovo 32 tímov.

Z týchto 32 tímov je 26 tímov, ktorých vstúpilo do tejto etapy turnaja na základe asociačného rebríčka a šesť víťazov play-off. Z týchto šiestich víťazov časti play-off sú štyri postupujúce tímy z majstrovskej časti a dva z nemajstrovskej.

Finále ligy majstrov: Kurzy a operátori

Najlepší spôsob ako zistiť verejnú mienku a pravdapobného víťaza je prostredníctvom kurzov v stávkových kanceláriách, nielen na Slovensku a v Českej republike, ale aj vo svete. Pokiaľ ide o peniaze, fanúšikovia Ligy majstrov sa rozhodujú racionálne, napríklad podľa prechádzajúcich výsledkov, alebo hráčov v jednotlivých tímoch, a nevsádzajú bezhlavo na svoj obľúbený tím i napriek tomu, že nemá proti svojmu súperovi šancu.

Pozreli sme sa do populárnych slovenských stávkových kancelárií, a prinášame vám predpoklady na víťazov Ligy majstrov 2021. Počas písania tohto článku sa nachádzame uprostred kvalifikačných kôl Ligy majstrov 2021.

Stávkovanie v najväčších stávkových kanceláriách na Slovensku Tipsport, Fortuna, Doxxbet či Niké je v plnom prúde, a na základe tipov fanúšikov futbalu sa v niektorých dueloch kryštalizujú absolútni favoriti na výhru a postup.

Finále ligy majstrov 2021: Kurzy v stávkovej kancelárií Fortuna

fortuna Finále ligy majstrov 2021V populárnej stávkovej kancelárií Fortuna máte niekoľko možností druhov stávok, a to na postup, počet gólov, priebeh zápasu a podobne. Fortuna svojim hráčom prináša aktuálne štatistiky a prehľadné analýzy, čo môže aj vám uľahčiť rozhodovanie o tom, koľko si vsadiť na ktorú udalosť.

Čo sa týka aktuálnych kurzov a umiestnených stávok na kvalifikáciu, v aktuálnej kurzovej ponuke Fortuny buď veľmi vyrovnané stávky na víťaza zápasu, ako je to napríklad v prípade duelu Karabach vs. nórsky tím Molde, alebo v prípade duelu dánskeho tímu Midtjylland proti Y.B. Bern.

Pokiaľ ide o favoritov na víťazov na základe aktuálnych kurzov na výsledky kvalifikačných duelov to vyzerá tak, že najviac tiketov na výhru kvalifikačných duelov je stavených na Dynamo Kyjev a Maccabi Tel Aviv.

Kurzy v stávkovej kancelárií Doxxbet pre Finále ligy majstrov 2021

Kurzy v stávkovej kancelárií DoxxbetĎalšou populárnou a etablovanou stávkovou kanceláriou, ktorú si spomenieme v tomto článku je stávková kancelária Doxxbet, ktorá je známa predovšetkým svojimi virtuálnymi hrami, v ktorých ako stávkar môžete naživo sledovať zápas a umiestňovať stávky live. Toto je veľmi populárna funkcia, ktorú ponúkajú všetky kvalitné stávkové kancelárie.

Čo sa týka kvalifikácie Ligy majstrov, najväčším favoritom je podľa kurzov Maccabi Tel Aviv rovnako ako v prípade stávkovej kancelárie Fortuna. Maccabi Tel Aviv sa stretne v dueli s FC Brest. Ďašími favoritmi na výhru kvalifikačných kôl sú na základe aktuálnych kurzov aj SL Benefica Lisboa a Gent.

Aj v stávkovej kancelárií Doxxbet si stávkari môžu umiestniť veľký počet rôznych druhov stávok, a to na celkový výsledok zápasu, prípadne na výsledok bez remízy, počet gólov, výsledky polčasov ako aj na penalty a to, kedy padne prvý gól a podobne.

Kurzy v stávkovej kancelárií Tipsport

Finále ligy majstrov 2021: Kurzy v stávkovej kancelárií TipsportV najväčšej slovenskej stávkovej kancelárií Tipsport bolo možné počas kvalifikácie stávkovať na niekoľko rôznych príležitostí, a to na víťaza, remízu, počet gólov v zápase. Kurzová ponuka a ponúkané druhy stávok sú v stávkovej kancelárií Tipsport jedny z najlepších na Slovenskom trhu.

Na začiatku mesiaca september sa veľa fanúšikov futbalu zúčastnilo tipovania na výsledky kvalifikačných kôl, a tieto kurzy ukázali pár jasných víťazov duelov v očiach divákov. Najviac tiketov bolo stavených na tím Dynamo Kyjev, kde až 98% hráčov stavilo na výhru, tak ako v prípade ostatných stávkových kancelárií.

Rovnaké prognózy hráči tipovali na Benefica Lisboa, a teda na jeho výhru proti súperovi PAOK Solun. Veľmi vyrovnané stávky hráči umiestnili v prípade zápasu Midtjylland proti Y.B. Bern, v ktorom sú pár dní pred duelom stávky hráčov veľmi vyrovnané.

Kurzy v stávkovej kancelárií Niké pre Finále ligy majstrov 2021

stávkovej kancelárie Tipsport V prípade poslednej stávkovej kancelárie, ktorú si uvedieme v tomto článku sú jasnými víťazmi svojich duelov v kvalifikačných kolách Benefica Lisboa, na ktorého výhru je kurz 1.77 oproti kurzu na súpera PAOK Solún 4.30. Stávkari v Niké veria aj tímu KAA Gent, ktorý sa v kvalifikácií postaví tímu Rapid Viedeň.

Na rozdiel od stávkovej kancelárie Tipsport nie je podľa kurzu stávkovej kancelárie Niké Dynamo Kyjev až tak jasný favorit v dueli s holandským AZ Alkamaar. Toto je jasný dôkaz, že chovanie stávkarov v jednotlivých stávkových kanceláriách má podobnú tendenciu, ale kurzy sa môžu výrazne líšiť a preto je dobré si pozrieť kurzové lístky viacerých stávkových kancelárií skôr, než umiestnite váš tip.

Aj v stávkovej kancelárií Niké si môžu hráči okrem víťazov duelu staviť aj na výsledky polčasov, prvý a posledný gól, rozpätie gólov, stav zápasu do 10. minúty, alebo na čas, v ktorom padne prvý gól. Aj Niké umožňuje svojim hráčom sledovať zápasy naživo a umiestňovať stávky live.