Europská liga stávkovanie – stávkové typy na futbal, tipy, kurzy, prognózy

Kto by nepoznal známu Europska ligu futbal! Tisíce fanúšikov sledujúci prenosy zápasov a tisíce ľudí pohromade na štadiónoch fandiace svojim favoritom. Europské futbalové ligy už po niekoľko desiatok rokov stále baví celý svet a sledovanosť neklesá, rovnako ako stávky na finale europskej ligy a dostupnosť jednotlivých stávok a ich variabilita. Aké sú európska liga prognózy, europská liga kurzy, nebo europská liga stávkové tipy?

Európska liga stávkovanie – najlepšie stávkové stránky

Najlepšie stávkové stránky Uvítacie ponukyOdkaz na bezplatné stávky
Tipsport
Bet365 Android
vstupný bonus 4,000€, registračný bonus 15€ Získajte bezplatné stávky >
Fortuna
Bet365 Android
vstupný bonus 30€ s možnosťou využiť ho v stávke bez rizika tiež do 30€ Získajte bezplatné stávky >
Doxxbet
Bet365 Android
vstupný bonus 2,000€ a bonus na stávku bez rizika do 20€ Získajte bezplatné stávky >

Europska liga výsledky – zaujímajú vás stávkové tipy?

Ak patríte medzi klasického fanúšika, ktorý hltá každý jednotlivý zápas a má svojho favorita aj pre finále Europskej ligy, je dosť dobre možné, že máte kvalitne naštudovanie a chcete si staviť na svoj tím, najlepšieho hráča sezóny alebo trebárs rovno na víťaza celého ročníka. Prečo tiež nie, v dispozícii je mnoho stávkových kancelárií, kde si môžete pokojne aj online z pohodlia vlastného domova staviť. Stavte si s Tipsport kurzy, Doxxbet, Fortunou alebo na stránkach Maxi tip. Je to jednoduché! Jak funguje UEFA?

európska liga stávkovanie

Než sa dostaneme k samotným tipom na zápasy a tomu, ako a kde vsadiť, poďme si osvetliť ako vlastne Europská liga funguje. Určitý počet tímov z každej európskej ligy sa kvalifikuje do Ligy majstrov. Toto číslo závisí na kvalite ligy a pohybuje sa od jedného do štyroch tímov. Niektoré tímy musia hrať kvalifikáciu, aby sa dostali do turnaja, zatiaľ čo vyšší tímy sú umiestnené priamo do skupinovej fázy.

Akonáhle prebehnú kvalifikácia, začnú skupinovej fázy. Už v tejto fáze je zvyčajne možné nájsť tipy na finále Europskej ligy. Existuje celkom osem skupín, každá sa skladá zo štyroch tímov. Tímy v každej skupine hrajú navzájom dvakrát, raz doma a raz vonku. Prvé dva tímy sa kvalifikujú do vyraďovacích kôl. Výhodou pre tím je, keď skončí na horných pozíciách vo svojej skupine, pretože to znamená, že v ďalšom kole budete hrať s tímom na druhom mieste.

Vyraďovacej fázy sú nasledovné: koleso 16, štvrťfinále, semifinále, a samotné finále. Každé stretnutie zahŕňa jedno stretnutie v domovine daného tímu a jedno tzv. Vonku, s výnimkou finále, ktoré je samostatným zápasom.

Stávkovanie futbal – Aké tímy sú v hre a kto je najobľúbenejší?

V Lige aj v jej finále zvyčajne môžeme každoročne nájsť najväčší futbalová esá a tímy, ktoré pozná snáď každý. Evropská liga stávkovanie sa klasicky točí okolo tých najzvučnejších mien, patrí medzi ne napríklad Real Madrid, FC Barcelona, AC Milan alebo Bayern Mníchov. Svoje zastúpenie máva aj Česká republika, ktorú síce nemôžeme očakávať vo finále Ligy majstrov 2020, ale v posledných rokoch bola reprezentovaná tímy Plzne, Sparty, alebo Slavie.

Medzi stávkový najobľúbenejšie a medzi najviac typické tipy na zápasy Europskej ligy patrí jednoznačne Real Madrid, AC Milan, FC Bayern Mníchov, FC Liverpool alebo FC Barcelona a ďalšie. Všetky spomínané kluby sa môžu chváliť historickou skúsenosťou s turnajom a všetky tiež zvíťazili. Najvyšší počet výhier si historicky držia Real Madrid s 9x obhájeným titulom, tesne za ním sa nachádza dnes možno prekvapivo AC Milan, ktorý v rokoch svojej najväčšej slávy titul získal hneď 7x a na tretej pozícii v počte výhier slávnej trofeje je nemenej slávny Bayern Mníchov, s piatich výhrami európskeho pohára. Pohár UEFA a triky pro lepší výsledky.

Liga europských tymov to nie sú len stávkovej tipy, ale aj mnoho trikov a pravidiel, ktoré je dobré poznať, ak si chcete zabezpečiť dobré výsledky pri svojom stávkovanie. Ak máte radi tipy na zápasy, odporúčame sledovať stránky Tipsport, alebo ďalšie weby, ktoré sa stávkovaním zaoberajú, tak aby vám nič neuniklo a hlavne ne vysledku futbal.

Stávkovanie na celkový výsledok

Jedným z najobľúbenejších kurzov a stávok Ligy UEFA, ktorý denne kontrolujúci státisíce ľudí, je prehľad slúžiaci na predpovedanie celkového skóre a výsledku súťaže pre daný rok. Vzhľadom k tomu, že zápas hrajú rôzne tímy, používajú sa rôzne herné štýly a stratégie, často kolíše forma jednotlivých klubov, formu, taká to tabuľka s prehľadmi stávkových kurzov vám uľahčí zorientovať sa, keď ste nevidel niekoľko posledných zápasov.

Aj keď ale budete sledovať prehľady a stávkové tipy europskej ligy, vždy je potrebné pamätať si, že existujú anomálie. Napríklad keď v predošlej sezóne hral Paris Saint-Germain s Atalantou, očakával sa priamo gólové žatvy, ale aj napriek tomu to trvalo až to 90. a 93. minúty, než sa zápas rozhodol.

Stávky na skóre

Jedná sa o jednu z najlukratívnejších možností v oblasti stávkových tipov Europskej ligy, kedy si tipom na skóre a výhru môžete si veľmi ľahko zabezpečiť veľkú výhru. Trik spočíva v zameraní sa na veľké tímy, európske giganty a favoritmi stávkovanie na víťaza Ligy UEFA. Pomoct vám opäť môžu prehľady kurzov a tabuľky s tipy na finále Ligy UEFA.

Medzi klasické osvedčené stálice patrí Liverpool, PSG, Manchester City, Borussia Dortmund, Real Madrid alebo napríklad Juventus.

Stávka na skóre oboch tímov

Jednoduchosť tejto stávky ju robí jednou z najpopulárnejších stávok všeobecne a áno, naozaj sa jedná o jednoduchú logiku – oba tímy jednoducho musí v zápase skórovať, aby ste vyhrali a to bez ohľadu na to, kto nakoniec vyhrá celý zápas.

Ako sadiť a vyhrávať? Stavte si s Tipsport kurzy!

Pred začiatkom samotného stávkovanie na Europskou ligu je dobré uistiť sa, že máte dostatočný prehľad a viete, ako si ktoré tímy v Lige majstrov aktuálne stojí. K tomu môžu výborne poslúžiť kurzy a tabuľky zverejňované mnohých stávkovými spoločnosťami, alebo tiež stávkové tipy na Evropskou ligu, ktoré zverejňujú niektorí nadšenci do stávkovania a fanúšikovia futbalu. Nebojte sa a stavte si Tipsport kurzy!

Dobrou stratégiou je tiež sadiť menšie finančné obnosy a výhry, či prípadné chyby si zapisovať do denníka. Rozhodne nikde nestávkujte pod vplyvom drog alebo alkoholu, a ak máte sériu neúspechov, nie je potreba prepadať zúfalstvu. Dajte si pár dní pauzu a karta sa určite obráti, tak ako v samotnom futbale.

Najčastejšie otázky:

Kto vyhrá európsku ligu?

Nejždahvějšími kandidátmi na víťazstvo v tomto roku je Manchester United, Rím, Inter Milan a Athletic Bilbao.

Kto vyhral uplynulý ročník Európskej ligy?

Sezónu 2019/2020 ovládla a celkovo 6. triumf pridala španielska Sevilla, ktorá vo finále porazila favorizovaný Inter Miláno 3: 2.

Ako sú na tom slovenská tímy a Európska liga 2020/2021

Len jeden úspech z troch možností eviduje slovenské futbal v 1. predkole Európskej ligy. Na postup dosiahla Dunajská Streda, ktorá zvíťazila na ihrisku islandského celku Hafnarfjördur 2: 0 aj vďaka gólmanovi Martinu Jedlička. Naopak Žilina prehrala vo Walese s The New Saints 1: 3 po predĺžení a Ružomberok podľahol Servette Ženeva 0: 2.

UEFA vám dodá potrebný adrenalín

S pomocou stávkových tipov na Ligu europských tymov sa rozhodne nebudete nudiť a napätie zo súťaže spojené s očakávaním výsledkov vás udrží vo vare. Máte k dispozícii široké spektrum stávok a možností, kurzov a prehľadov, ktoré vám jednoducho pomôžu k výhram a očakávaným výsledkom, stačí už len začať. Vždy si zachovajte svoj úsudok a dajte na svoju intuíciu, držte sa iba osvedčených a licencovaných stávkových kancelárií a webov, tak aby ste zabránili nepríjemným situáciám a mohli si iba užívať futbal a v napätí čakať, ako dopadne váš dnešný tip!