Bet365 Živé vysielanie: Recenzia vysielacej služby 2023

Kvalitné prenosy z najpopulárnejších športov, ale chcelo by to viac.

Živé vysielanie je už natoľko rozšírené medzi športovými hráčmi, že ho jednoducho vyžadujú. Okrem toho, že ponúka sledovanie daných zápasov naživo bez nutnosti platenia akéhokoľvek poplatku, má aj ďalšie výhody. Nie je to ale len všetko pozitívne, preto by sme si mali aj túto ponúkanú službu o trochu viac priblížiť.

Aby sme ešte viac zvýšili napätie zo stávok Naživo, bet365 Vám každý rok prináša viac ako 140,000 udalostí naživo, na ktoré môžete stávkovať počas zápasu. Medzi to najlepšie patria tenisové turnaje série Masters a zápasy z najvyšších domácich futbalových líg na svete. Aby ste mohli využívať službu Živého vysielania, je potrebné, aby ste boli prihlásený, mali kladný zostatok alebo aby ste uzavreli stávku za posledných 24 hodín. Akýkoľvek zápas/podujatie na našej webovej stránke, ktorý má vedľa názvu ikonu Sledovať alebo Video bude dostupné pre Živé vysielanie.

Ponuka živého vysielania od bet365 

Hazardní hráči ako ja, ktorí si radi stavia na výsledky športových zápasov, preferujú naživo sledovať celý priebeh. Jednak môžem byť pri tom ako sa napĺňa moja stávka, alebo v opačnom prípade predčasne vybrať svoju stávku. Ušetrím si tým nemalé peniaze, a keď to už vyzerá beznádejne, je lepšie získať aspoň niečo naspať. Bet365 patrí k jedným z najväčších prevádzkovateľov športových stávok na svete, a preto môžete očakávať kvalitný zážitok zo sledovania.

Možnosti vysielania bet365 

Stránka bet365 ponúka iba živé prenosy, takže si nemôžem spätne pozrieť vývoj jednotlivých zápasov alebo zlomové momenty. Ak chcem sledovať ako sa darí mojej stávke, tak mám možnosť tak urobiť len priamo vtedy, keď sa daný zápas alebo závod naozaj koná. Napriek tomu, že by som túto funkciu privítal, z hľadiska úložiska a riešenia je to pre prevádzkovateľa nevýhodné. Stránka by musela investovať do zriadenia takejto služby, a v konečnom výsledku by nepriniesla až toľko úžitku. Pokým s niečím obdobným nepríde konkurencia, tak táto funkcia bohužiaľ nebude ani v bet365. 

Názor na živé vysielanie 

Vďaka pomerne jednoduchému užívateľskému rozhraniu, mám na pár kliknutí možnosť sledovať zápasy alebo závody, ktoré ma zaujímajú. Obdivuhodná je rýchlosť načítavania, ktorá pri aj priemernej rýchlosti môjho internetového pripojenia, prekvapivo dobre pracuje. Samotný prehrávač v sebe skrýva základné funkcie, ktorými sú zastavenie prehrávania a ovládač hlasitosti. Tak ako aj inde, ani tu nemám možnosť akéhokoľvek nahrávania alebo pretáčania záznamu. Proste to čo sa práve deje v zápase, vidím na svojej obrazovke, ako by som prenos sledoval v televízore. Každopádne, možnosť pretáčania aspoň niekoľkých sekúnd späť, by som zaiste uvítal. Vedľa aktuálne sledovaného prenosu nájdete prehľad ostatných súčasne vysielaných zápasov a závodov, a jediným kliknutím sa môžem presunúť presne tam, kde chcem byť.

Ako sa dostať k živému vysielaniu? 

Bola by obrovská škoda nevyužiť túto možnosť a nesledovať vývoj zápasu presne ako sa deje. Vďaka moderným technológiám máme dnes dve možnosti ako sa pozerať na živé vysielanie. Jednou je sledovanie na počítači, a tou druhou je sledovanie na mobilnom zariadení. Oba spôsoby sú pomerne priamočiare, ale aj napriek tomu vám spravím návod na to, ako sa k vysielaniu dostať.

Sledovanie na počítači

I keď dnes každý z nás vlastní buď smartfón alebo iné mobilné zariadenie, počítače sú stále súčasťou našich životov. Ponúkajú rýchly prenos živého vysielania na veľkej obrazovke. I keď ja nie, mnoho ľudí preferuje sledovanie na počítači preto, lebo pri zapnutom prenose môžu robiť niečo iné. Na rozdiel od mobilného zariadenia, kde vysielanie zaberie celú plochu, tu je možnosť byť aj produktívny. Prístup k živému vysielaniu je veľmi jednoduchý:

  1. Otvoríme si internetový prehliadač 
  2. Navštívime stránku bet365
  3. Prihlásime sa do svojho herného účtu
  4. Klikneme na „Živé vysielanie“ v pravom hornom menu

Následne sa mi otvorí nové okno kde si už môžem zvoliť prenos, ktorý hľadám. Je dôležité ale spomenúť, že ak chcem sledovať živé vysielanie, musím mať na svojom účet vložené financie. Bez toho to jednoducho nejde. Táto podmienka ale dáva zmysel, lebo inak by službu zneužívali zákazníci, ktorí nemajú záujem si staviť. 

Sledovanie na mobilnom zariadení

V prípade, že chcem sledovať vývoj zápasu na mojom mobilnom zariadení, najlepšou voľbou je práve aplikácia. Tak ako aj mnohé iné hazardné stránky, aj bet365 má svoju vlastnú mobilnú aplikáciu. V tej nájdeme okrem mnohých užitočných funkcií, aj možnosť živého sledovania aktuálneho zápasu alebo závodu. V mobilnej aplikácii sa k prenosom dostaneme ešte jednoduchšie:

  1. Stiahneme si aplikáciu pre Android alebo iOS (podľa nášho zariadenia)
  2. Prihlásime sa do nášho herného účtu
  3. Klikneme na tlačidlo „Live“ na dolnom paneli
  4. Zvolíme si šport, ktorý vás zaujíma a klikneme na tlačidlo prehrávania

Prehrávanie sa automaticky spustí, avšak aj tu platí podmienka financií na hernom účte. 

Užívateľské rozhranie – je prijateľné? 

Jednou z najdôležitejších vecí je to, ako samotné prostredie vyzerá. Ak je príliš komplikované, tak má aj skúsený hráč problém sa v ňom orientovať. Bet365 si je tohto problému našťastie vedomé, a preto prepracovalo svoje rozhranie tak, aby bolo jednoduché sa v ňom orientovať. Preto má samotný prehrávač len 2 tlačidlá, a to na zastavenie prehrávania a hlasitosť. Zároveň mám hneď vedľa prehrávača prehľad ďalších aktuálne prebiehajúcich zápasov, čo sa vždy hodí.

Ktoré športy môžem sledovať naživo? 

Ja preferujete stávky na populárne športy, a tak som s ponukou spokojný. Ak však niekto fandí menej známym športom alebo tým, ktoré nemajú medializované súťaže, tak má smolu. Keď spĺňate podmienky financií na vašom účte, tak môžete sledovať – futbal, tenis, basketbal, e-športy, snooker, preteky chrtov a konské dostihy. Síce by mohla byť táto ponuka bohatšia o športy ako volejbal či bedminton, avšak je treba uznať, že všetky hlavné športy sú už zahrnuté. 

Špeciálna funkcia – predčasný výber

Na viac k bežným funkciám, ktoré ponúka každá hazardná stránka, na bet365 nájdeme aj jednu unikátnu funkciu. Tá nám ponúka predčasný výber stávky, a to v prípade, že sa pravdepodobne nenaplní. Ak teda sledujem živé vysielanie zápasu a vidím, že moja stávka v veľkou pravdepodobnosťou nebude správna, mám možnosť ju stiahnuť, a ušetriť tak aspoň nejaké peniaze. Samozrejme, že hodnota vašej stávky sa odvíja od aktuálneho priebehu zápasu, čo sa odrazí aj na výslednej sume, ktorú si môžem vybrať.

Záver 

Možnosť živého vysielania je na stránkach aj v aplikácii bet365 na vysokej úrovni. Ponúka všetky potrebné funkcie na pár kliknutí, a tak nebolo sledovanie priameho prenosu nikdy jednoduchšie. Ja osobne rád sledujem vývoj zápasov a závodov tak ako sa dejú, a tu nájdem všetko potrebné. Osobne by som túto službu ohodnotil 4/5. Jediná chybička, ktorá mi v zážitku prekáža, je nemožnosť aspoň krátkodobého vrátenia sa vo vysielaní. V porovnaní s konkurenciou je to silný nadpriemer.

Všetky informácie na tejto stránke sú osobným názorom a osobnou skúsenosťou so stránkou bet365.

Bet365 – T & C sa uplatňuje / Len noví zákazníci / Komerčný obsah / 18+